Wrocław- lokale użytkowe

We Wrocławiu co roku powstają nowe osiedla mieszkaniowe jak i nowoczesne biurowce w których swoje firmy prowadzą przedsiębiorcy z całej Polski. Vision Offices to biurowiec, który zyskał nowe, nowoczesne oblicze i mieści się w niezwykle atrakcyjnej, biznesowej dzielnicy miasta. Lokalizacja w samym centrum Wrocławia jak i nietuzinkowa architektura budynku powodują, że Vision Offices staje się liderem na rynku. Wiele miast w Polsce nie może się poszczycić tak szybkim rozwojem jak Wrocław. Lokale użytkowe , które znajdują się w biurowcu posiadają wszystkie niezbędne udogodnienia dla najemców, aby w komfortowy sposób prowadzili oni swoją działalność i odnosili sukcesy.

Vision Offices: pomieszczenia handlowo-usługowe do wynajęcia

Ten nowoczesny obiekt posiada biura do wynajęcia i pomieszczenia użytkowe dopasowane do potrzeb każdego najemcy, bez względu na to jaki rodzaj ma prowadzona przez nich działalność. Właściciele Vision Offices dołożyli wszelkich starań, aby każdy właściciel firmy mógł znaleźć biuro spełniające jego oczekiwania, również te finansowe. Ceny najmu są bardzo konkurencyjne, biorąc pod uwagę wysoki standard wykończenia budynku i wyposażenie biurowca. Bez względu na to, czy jest to niewielka firma, która dopiero wchodzi na rynek pracy, czy duże przedsiębiorstwo zatrudniające kilkudziesięciu pracowników, każdy najemca znajdzie odpowiedni dla siebie metraż. Vision Offices to 7700 mkw. powierzchni biurowej i 1000 mkw. powierzchni przeznaczonej na lokale handlowo-usługowe. Minimalna powierzchnia biura do wynajęcia to 40 mkw. Dzięki czemu nawet jednoosobowa działalność może posiadać profesjonalne biuro, nie ponosząc wysokich kosztów związanych z wynajmem biura o większym metrażu. Każdy najemca może skorzystać z parkingu podziemnego. Vision Offices posiada parking ze 170 miejscami postojowymi. Najemcy zaoszczędzą czas i pieniądze związane z poszukiwaniem miejsca parkingowego w centrum miasta. Również klienci Vision Offices mają do dyspozycji bezpłatny parking zewnętrzny. Do biurowca można się dostać również komunikacją miejską. W pobliżu budynku mieszczą się przystanki autobusowe i tramwajowe, a w bliskiej odległości znajduje się również dworzec kolejowy. Wszystkie niezbędne obiekty takie jak centrum handlowe, banki, apteka, hotel, czy placówki medyczne znajdują się w bliskim sąsiedztwie Vision Offices. Wszystkie biura przeznaczone na wynajem posiadają klimatyzację, a najemcy mogą indywidualnie dostosować temperaturę panującą w pomieszczeniu według własnych upodobań. Praca w komfortowym otoczeniu wpływa na efektywność pracy każdego pracownika. Budynek zapewnia również całodobową ochronę i monitoring. Posiada również linię zasilania rezerwowego w momencie wystąpienia awarii zasilania elektrycznego.