Ubezpieczenie kosztów opieki medycznej poza granicami kraju – ubezpieczenie na narty

Okazje do poznawania świata trwają cały rok. Polacy coraz odważniej i częściej podróżują nie tylko po Polsce, ale również po całym świecie. W szczególności w okresie wakacyjnym i w okolicach weekendu majowego i Świąt Bożego Narodzenia chętnie korzystamy z bogatej oferty biur podróży. Zazwyczaj znaczna część podróży zaplanowana jest z dużym wyprzedzeniem, dlatego nie można także zapomnieć o obowiązkowym ubezpieczeniu turystycznym. Jeżeli zimą jadąc na narty zapewniamy sobie dodatkowe ubezpieczenie na narty to nie zapominajmy o tym również przez cały rok. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie przygody mogą nas spotkać w czasie wycieczki. Odpowiednia polisa turystyczna nie tylko pokryje koszty leczenia i hospitalizacji, ale również pokryje straty związane z opóźnionym lotem czy zgubionym bagażem. Warto powierzyć swoje życie i zdrowie tylko doświadczonej i sprawdzonej ubezpieczalni. Ubezpieczyciel Colonnade świadczy usługi na najwyższym poziomie, stawiając sobie jako cel nadrzędny dobro i bezpieczeństwo każdego podopiecznego, bez względu na wiek.

Ubezpieczenie kosztów pobytu w szpitalu za granicą, świadczenie na wypad na narty

Według informacji Polskiej Izby Turystycznej Polacy coraz częściej jako cel swojej podróży wybierają państwa takie jak Grecja, Turcja, Bułgaria,Hiszpania, Włochy czy Chorwacja. Nie zawsze świadczenia zapewniane przez biura podróży gwarantują odpowiednie świadczenia na najwyższym poziomie. Tak samo jak Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, choć i tak warto ją mieć. Dlatego dobór odpowiedniego firmy ubezpieczeniowej jest ważny dla naszego bezpieczeństwa na wakacjach. W obecnych czasach świadczenie prywatne pozwala zabezpieczyć wszystkie niezbędne potrzeby i oczekiwania każdego podopiecznego. Bez względu na to do jakiego miejsca na świecie się udaje. Odpowiednie świadczenie zdrowotne zapewnia prawdziwą i rzetelną pomoc w razie wypadku lub problemów zdrowotnych. W ramach ubezpieczenia wyjazdów za granicą Colonnade zabezpiecza pokrycie kosztów hospitalizacji poza granicami kraju jak również pokrycie kosztów związanych z transportem medycznym do kraju. Firma Colonnade gwarantuje ubezpieczenie nawet do 200 000 euro. Istnieje też możliwość poszerzenia świadczenia i dostosowania go indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Osoby uprawiające sporty ekstremalne i cierpiące na choroby przewlekłe mogą liczyć na poszerzenie świadczeń. Colonnade stawia na natychmiastowy i profesjonalny kontakt ze swoimi klientami. Dzięki tworzeniu długotrwałych i jak najlepszych relacji z klientami, wielu z nich korzysta z ubezpieczeń przez długie lata. Zaufanie klientów jest niezwykle ważne, ponieważ powierzają oni firmie swoje zdrowie a czasem życie. Nie można oszczędzać pieniędzy na swoim zdrowiu, dlatego nie warto oszczędzać na ubezpieczeniu lub całkowicie z niego rezygnować. Tylko powierzenie swojego bezpieczeństwa odpowiedzialnej i doświadczonej firmie ubezpieczeniowej, zagwarantuje bezpieczne i spokojne wakacje i wypoczynek.