Systemo – bramy przeciwpożarowe i segmentowe

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest kwestią nadrzędną. Każdy pracodawca powinien zadbać o to, aby zapewnić swoim pracownikom jak najlepsze warunki do pracy. Systemo to firma, która posiada pełną gamę produktów przeciwpożarowych, jak również bramy segmentowe Chorzów to jedno z miast na terenie którego pracownicy Systemo zajmują się montażem bram przeciwpożarowych. Na terenie Śląska pracownicy Systemo wykonują również usługi w miastach takich jak Mysłowice, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Gliwice.  Także klienci na terenie całej Polski mogą skorzystać z usług montażu i sprzedaży bram przeciwpożarowych firmy Systemo.

Bramy segmentowe  Chorzów 

Bramy przeciwpożarowe segmentowe instalowane są zazwyczaj w obiektach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej.  Występują one w różnych klasach ogniowych. Klient może sobie wybrać klasę ogniową, jak również dowolną kolorystykę z palety RAL.  Firma Systemo spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego istnieje również możliwość wykonania bram przeciwpożarowych segmentowych o niestandardowych gabarytach.  W ofercie Systemo są również bramy przeciwpożarowe dwuskrzydłowe i teleskopowe.  Systemo ma również drzwi przeciwpożarowe, które skutecznie chronią przed rozprzestrzenianiem się ognia w miejscu pracy. Wszystkie oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa dzięki którym klient ma zapewnioną wysoką jakość usług. Bramy segmentowe Chorzów wykonane przez pracowników Systemo to gwarancja trwałości na długie lata.