Sport w naszej szkole

AKTUALNOŚCI:

Unihokej Dziewcząt

Utworzono dnia 18.10.2017

Dnia 16.10.2017r w Szkole Podstawowej nr 6 w Wejherowie odbyły się Miejskie Mistrzostwa w Unihokeju Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Po długiej i zaciętej walce dziewcząt miło nam poinformować,iż reprezentacja naszej szkoły w składzie:Natalia Wasilka 3bG,Zofia Brzezińska 3bG,Weronika Dubowska 3bG, Zofia Lasota-Grubba 3bG, Katarzyna Matusiak 3bG, Paulina Giergińska 3aG, Klaudia Gron 3aG, Dominika Lewicka 3aG, Sara Kas 2aG oraz Weronika Lemke z kl.7c  zajęły III miejsce zdobywając brązowy medal!!!

czytaj dalej... na temat: Unihokej Dziewcząt

SREBRO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW !!!

Utworzono dnia 16.10.2017

Dnia 10.10.2017 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie odbyły się zawody w Unihokeju Chłopców. W rozgrywkach wzięły udział wszystkie szkoły gimnazjalne w Wejherowie. Turniej odbywał się poprzez rozgrywki „każdy z każdym”. Po ciężkich meczach na bardzo wysokim poziomie naszej reprezentacji udało się zająć mocną drugą pozycję. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za walkę!

czytaj dalej... na temat: SREBRO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW !!!

Kolejne sportowe osiągnięcie

Utworzono dnia 08.10.2017

Dnia 3 października 2017r. w Szemudzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintona. Reprezentacja naszej szkoły po rozegraniu pięciu meczy zajęła II miejsce zdobywając srebrny medal. Skład zespołu to: Jakub Gąsior, Dorian Podolski, Mikołaj Krauza oraz Błażej Brudziński.

czytaj dalej... na temat: Kolejne sportowe osiągnięcie

Złote chłopaki z „Jedenastki”

Utworzono dnia 01.10.2017

Dnia 28 września 2017 r. odbyły się Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas IV-VI. Dziewczyny zajęły IV miejsce, natomiast chłopcy po kilku latach wywalczyli I miejsce i będą rywalizować na szczeblu Powiatu.

Opiekunem był p. Piotr Wojciechowski oraz p. Izabela Sikora

Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

czytaj dalej... na temat: Złote chłopaki z „Jedenastki”

SREBRO W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT!!!

Dnia 27 września w Zespole Szkół Nr 1 w Wejherowie odbyły się pierwsze w tym roku zawody sportowe szkół gimnazjalnych w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt. Nasza reprezentacja w składzie Zosia Brzezińska oraz Natalia Wasilka z klasy 3b po ciężkim finale zajęły drugie miejsce! Bardzo dziękujemy za walkę i życzymy dalszych sukcesów sportowych (oby już za tydzień w Sztafetowych Biegach Przełajowych).

Opiekun: Marta Pacek-Jezierska

Tekst/zdjęcie: Marta Pacek-Jezierska

czytaj dalej... na temat: SREBRO W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT!!!

PIŁKARZE NOŻNI NA MEDAL!!!

Utworzono dnia 29.03.2017

Dnia 29 marca na boisku przy Zespole Szkół Nr 3 zostały rozegrane zawody w piłce nożnej 10-osobowej szkół gimnazjalnych. W imprezie tej wzięło udział 5 drużyn. Nasza Reprezentacja zaczęła swoje zmagania od meczu z Gimnazjum Nr 1, które to wygrała 2-1. Kolejne dwa spotkania nie przebiegły po naszej myśli (graliśmy z Gimnazjum Nr2 oraz Gimnazjum Nr3). Ostatni pojedynek przypadł na Gimnazjum Nr 4. Mimo bardzo ciężkich warunków atmosferycznych udało nam się pokonać rywali 1-0.

czytaj dalej... na temat: PIŁKARZE NOŻNI NA MEDAL!!!