Sport w naszej szkole

AKTUALNOŚCI:

PIŁKARZE NOŻNI NA MEDAL!!!

Utworzono dnia 29.03.2017

Dnia 29 marca na boisku przy Zespole Szkół Nr 3 zostały rozegrane zawody w piłce nożnej 10-osobowej szkół gimnazjalnych. W imprezie tej wzięło udział 5 drużyn. Nasza Reprezentacja zaczęła swoje zmagania od meczu z Gimnazjum Nr 1, które to wygrała 2-1. Kolejne dwa spotkania nie przebiegły po naszej myśli (graliśmy z Gimnazjum Nr2 oraz Gimnazjum Nr3). Ostatni pojedynek przypadł na Gimnazjum Nr 4. Mimo bardzo ciężkich warunków atmosferycznych udało nam się pokonać rywali 1-0.

czytaj dalej... na temat: PIŁKARZE NOŻNI NA MEDAL!!!

Utworzono dnia 19.11.2016

W dniach 15-16.11.2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 30.11.2016 roku w Wejherowie. W rywalizacji wzięło udział ponad 120 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Wystartowały w tych rozgrywkach wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z naszego powiatu. W ścisłym finale wystąpiło sześć najlepszych drużyn, wyłonionych po wcześniej rozegranych eliminacjach.

czytaj dalej... na temat: Finały Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu Chłopców

PIERWSZY MEDAL W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Utworzono dnia 10.10.2016

Dnia 6 października reprezentacje dziewcząt i chłopców Gimnazjum Nr 5 wzięły udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Trzeba zaznaczyć, że poziom zawodów był bardzo wysoki. Reprezentacji dziewcząt udało się wywalczyć na nich trzecie miejsce (brązowy medal), natomiast chłopcy zajęli po ciężkiej walce czwarte miejsce. Dziękujemy za walkę i włożony wysiłek.

czytaj dalej... na temat: PIERWSZY MEDAL W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Utworzono dnia 09.06.2016

W dniach 8-9 czerwca zostały rozegrane już ostatnie zawody Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej 11-osobowej. Walka jak zwykle bardzo zacięta i niestety nie udało nam się awansować do finałów.

Skład Reprezentacji II LO:

Roicki Michał-Kreft Dawid, Kreft Wojciech, Socha Jan, Gajewski Damian, Felczuk Łukasz, Grzenkowicz Bartosz, Malejki Patryk, Miotke Patryk, Driwa Adrian, Marcinkowski Kacper, Czaja Patryk, Ludynia Mateusz.

Opiekun: Marta Pacek-Jezierska, Adriana Czurgiel

czytaj dalej... na temat: MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ 11-OSOBOWEJ

Finał Czwartków Lekkoatletycznych

Utworzono dnia 01.06.2016

Dnia 25.05.2016 r. odbył się finał Czwartków Lekkoatletycznych, w którym uczniowie naszej szkoły zdobyli kilka medali, co dało im kwalifikacje do Ogólnopolskich Zawodów.

Są to uczniowie:

Oliwia Rolbiecka z klasy II d- III miejsce i brązowy medal w biegu na 60 m,

Joanna Uzdrowska z klasy V d z tym samym medalem w swojej kategorii wiekowej,

Aleksander Pałubicki z klasy VI b- I miejsce i złoty medal, również w sprincie,

Kinga Będźkowska z klasy VI b- III miejsce i brązowy medal w skoku w dal,

Bartłomiej Malinowski z klasy IV d- III miejsce i brązowy medal w rzucie piłeczką palantową.

czytaj dalej... na temat: Finał Czwartków Lekkoatletycznych

Srebro i brąz w Czwórbóju Lekkoatletycznym

Utworzono dnia 24.05.2016

16 maja 2016 r. odbyły się zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych. Nasze uczennice zajęły drugie miejsce zdobywając srebro, natomiast chłopcy  zdobyli brązowe medale. Gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy.

czytaj dalej... na temat: Srebro i brąz w Czwórbóju Lekkoatletycznym