Rhino- cena inwestycji

Rhino to program, który z pewnością zadowoli szerokie grono osób. Ma najlepsze cechy programów CAD z nowoczesną technologią NURBS, dzięki czemu projektowane obiekty są tak precyzyjne i uzyskasz z nich dowolne kształty, ale i wymiary. Rhinoceros, czyli w skrócie właśnie Rhino, ma możliwość tworzenia, modyfikacji, naprawy plików i geometrii opierającej się o wielokąty (mesh), dzięki czemu doskonale współpracuje z maszynami CNC, skanerami i drukarkami 3D, wszystko gwarantuje nam Rhino. Cena programu jest stosunkowo niska do oferowanych funkcji i możliwości. Dla kogo jest kierowany Rhino? Z oprogramowania często korzystają osoby z pracowni architektonicznych, jubilerskich, ponieważ z dobrym skutkiem możesz zaprojektować nawet diamentowy zegarek. Oprócz tego popularny jest wśród producentów wszelkich form przemysłowych, a także do tworzenia i optymalizacji projektów pod potrzeby druku 3D.

Zastosowanie- przydatny, czy nie.

Zatem można się zastanawiać, czy na pewno program będzie dla nas przydatny- może jest dla wszystkich, więc tak naprawdę dla nikogo? Nic bardziej mylnego, po prostu każdy znajdzie coś dla siebie w tym programie graficznym. Projektant wnętrz wytworzy wymierzone pomieszczenia, które zagwarantują komfort użytkowania. Możesz dodać dowolne meble i cieszyć się efektem. W Rhino tworzone są i całe bloki, czy domy- oczywiście wszystko z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. To właśnie z Rhino cena Twoich osiągnięć wzrasta do maksimum. Zaprojektujesz w Rhino dowolny przedmiot codziennego użytku- innowacyjną szczotkę do włosów, suszarkę, czy kombinerki. Dodasz odpowiednie kolory i już można myśleć o takim produkcie.

Rhino- cena nie jest bezpodstawna.

Nie płacisz za byle co, płacisz za to, co najlepsze. Projektuj rury, kwiaty, boiska, stadiony. W chwilach przerwy od pracy możesz stworzysz coś nietypowego i zostaniesz prekursorem w danej dziedzinie życia? Nigdy nie wiadomo. Stwórz wymarzony brylant, który oferujesz swojej narzeczonej. Zadziwiaj świat, klientów i swoich najbliższych. Masz do wyboru tak różnorodne narzędzia pola edycji: kopiowanie, przesuwanie, rotacja, odbicie lustrzane, skalowanie, rozciąganie, rozciąganie powierzchni na dowolnie określonej macierzy punktów, ustawianie w linii lub w szyku, przycinanie, rozszczepianie, dzielenie na części, wydłużanie, zaokrąglanie, fazowanie, łączenie, offset, skręcanie, wyginanie, nadawanie zbieżności, ścinanie, płaszczyzna konstrukcyjna oparta na krzywej; tyle możliwości daje Ci Rhino, cena niech nie będzie dla Ciebie jedynym wyznacznikiem produktów, sugeruj się intuicją.

Rhino to program, w którym to właśnie Ty liczysz się najbardziej.

Rhino daje Ci pole do popisu, ale to Ty jesteś w tym układzie najważniejszy. Liczy się Twój pomysł, Twoja inwencja oraz zaangażowanie. To właśnie rhino cena Twojego zaangażowania i wkładu w pracę z programem. Co jeszcze zagwarantuje Ci ten program graficzny? Rhinoceros obsługuje też technologie SPLOP i UDT (Universal Deformation Technology), umożliwiające nałożenie modelu na drugi model w formie trójwymiarowej z zachowaniem odpowiednich proporcji oraz wymiarów i pozwalające na dowolne deformacje obiektu lub elementu 3D. Oprócz tego możesz w prosty sposób poszerzyć funkcjonalność programu o dodatkowe moduły, narzędzia i silniki renderujące. Rhino da Ci wiele, wykorzystaj to tylko w jak najlepszy sposób, tak by praca była dla Ciebie przyjemnością i zadowoleniem z osiąganych efektów.