Profesjonalne biura do wynajęcia w Warszawie

W dzisiejszych czasach panuje duża konkurencja na rynku. Z roku na rok pojawiają się nowe firmy, które oferują coraz lepsze usługi, dysponują nowoczesnymi technologiami i dzięki reklamie i mediom społecznościowym docierają do dużej liczby klientów. Przedsiębiorcy muszą cały czas poszerzać swoje kwalifikacje, uczestniczyć w szkoleniach i podnosić jakość swoich usług, aby móc konkurować z innymi firmami i odnosić sukcesy w branży. Wiele budynków dysponuje pomieszczeniami biurowymi do wynajęcia. Przedsiębiorcy mogą wynająć zarówno biuro serwisowane jak i wirtualne biuro. Biuro Kamienica oferuje swoim najemcom dogodną lokalizację i kompleksową obsługę, jak również eleganckie i nowoczesne biura. Biuro mieści się w centrum miasta przy ulicy Marszałkowskiej 58. Najem wirtualnego biura to idealne rozwiązanie dla ludzi wykonujących wolne zawody, którzy pracują w domu. W takiej sytuacji nie ma potrzeby opłacania wysokiego czynszu, jeżeli najemca zamierza korzystać z biura tylko kilka godzin w tygodniu. Biuro Kamienica przygotowało cztery pakiety w różnych propozycjach cenowych. Pakiet Start gwarantuje najemcom wirtualny adres dla firmy, który mogą wykorzystać do celów marketingowych i rejestracyjnych. Dzięki profesjonalnej obsłudze sekretariatu w ramach tego pakietu najemca ma zapewniony odbiór przesyłek kurierskich, listów poleconych i korespondencji o innym charakterze. W ramach pakietu Standard oprócz adresu dla firmy i odbioru korespondencji, najemca jest na bieżąco informowany za pośrednictwem e-maila o odbiorze napływającej na adres firmy korespondencji. Pakiet Silver skierowany jest do bardziej wymagających klientów, którzy w cenie tego pakietu mają zapewniony dostęp do sali konferencyjnej, jak również wysyłkę korespondencji pod wskazany przez najemcę adres. Sekretariat zajmuje się także skanowaniem listów i wysyłaniem na adres mailowy firmy najemcy. Pakiet Gold to kompleksowa obsługa i dodatkowo możliwość skorzystania z obsługi prawnej, dwie godziny w miesiącu. Wybór wirtualnego biura jest szczególnie opłacalny dla firm szkoleniowych, dziennikarzy, copywriterów czy blogerów. Jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić nawet kilka tysięcy miesięcznie. Pieniądze te firma może przeznaczyć na szkolenia i poszerzanie oferty firmy. Biuro Kamienica dysponuje również biurami serwisowanymi, które są wyposażone w niezbędny sprzęt taki jak drukarka czy xero. Jest to oferta skierowana zarówno dla dużych przedsiębiorców, jak i małych firm, które dopiero wchodzą na rynek. Do dyspozycji najemców przygotowano biura 2,4,5-osobowe, które wyposażone są w meble wysokiej jakości. Najemca może również korzystać ze strefy komfortu i kuchni w której można przygotować zarówno ciepłe napoje jak i posiłki. Biuro Kamienica stworzyło optymalne warunki do pracy, aby pracownicy firmy wykonywali swoje zadania jak najbardziej efektywnie w komfortowych i przyjaznych warunkach. Pomieszczenia biurowe są urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Prowadzenie firmy w takim miejscu, buduje jej prestiż i pozytywny wizerunek w oczach klientów. Najtańsza opcją najmu jest wirtualne biuro, jednak biuro serwisowane to znacznie niższe koszty w porównaniu z wynajmem pomieszczenia biurowego w tradycyjnym biurowcu. W cenie najmu są wliczone wszystkie opłaty, media i pomoc specjalistów. Najemca może korzystać z sali konferencyjnej i w ramach pakietu ma zapewnioną obsługę konferencji i sekretariatu. Poza tym Biuro Kamienica gwarantuje niezmienność cen podczas trwania umowy, jak również elastyczny czas wynajmu. Dla firm, które zdecydują się na wynajem długoterminowy przygotowano atrakcyjne rabaty. Wszystkie biura posiadają komfortowe miejsca do pracy, obsługę spotkań biznesowych z kontrahentami i obsługę recepcyjną.

Biuro Kamienica: usługi marketingowe, usługi prawne, wirtualne biuro

Każdy najemca ma do dyspozycji szerokopasmowy internet. W dzisiejszym świecie reklama w internecie zapewnia nieograniczone zasięgi i to dzięki niej wiele firm odnosi sukces. Dlatego pracownicy Biura Kamienica zapewniają pomoc specjalistów z różnych dziedzin, którzy wpłyną na sprawne i efektywnie funkcjonowanie firmy. Najemcy otrzymają pomoc w przygotowaniu haseł promocyjnych i profesjonalnych opisów produktów tak, aby przyciągały one uwagę klientów. Każda firma musi posiadać stronę internetową i media społecznościowe. Nie każdy przedsiębiorca wie w jaki sposób stworzyć spójną stronę internetową, która będzie atrakcyjna wizualnie dla odbiorców. Dlatego pracownicy Biura Kamienica na życzenie najemcy stworzą profesjonalną stronę internetową dla firmy, jak również będą prowadzić serwisy społecznościowe takie jak Twitter, YouTube, LinkedIn, GoldenLine czy Blip. Specjaliści zajmą się przygotowaniem szaty graficznej na portale społecznościowe, blogi i strony internetowe tak, aby odzwierciedlała profil danej firmy. Dzięki sprawnie przeprowadzonej kampanii AdWords i działaniom SEO profil firmy będzie bardziej widoczny w internecie dla potencjalnych klientów i kontrahentów. Bez względu na to czy firma wynajmuje wirtualne biuro czy biuro serwisowane, musi korzystać z pomocy księgowego. Najemcy w Biurze Kamienica mogą skorzystać z pomocy w sporządzaniu deklaracji podatkowych i konsultacji, aby rozwiązać wszystkie problemy wynikające z działalności firmy. Specjaliści zajmą się również deklaracjami podatkowymi czy umowami o działo i zlecenie. Firma, aby odnieść sukces powinna działać w sposób uczciwy i przejrzysty. Najemca może przesyłać niezbędne dokumenty również za pośrednictwem e-maila. Najemcy mogą również uzyskać pomoc w utworzeniu skutecznego planu finansowego dla firmy, poprzedzonego dogłębną analizą kondycji prowadzonej przez najemcę działalności. Specjaliści zatrudnieni w Biurze kamienica posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy dla klientów biznesowych, udzielają porad i konsultacji, aby firma mogła rozwija się i odnosić sukcesy na rynku.