Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Grono pedagogiczne


Lista nauczycieli

           Nazwisko i imię nauczyciela

        Nauczany przedmiot

1. Adamska Weronika

edukacja wczesnoszkolna, pedagog szkolny

2. Aleksandrowska Agata

edukacja wczesnoszkolna

3. Aleksandrowska Sonia

edukacja wczesnoszkolna

4. Aniszewska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

5. Babul Łukasz

religia

6. Berhendt Grzegorz

wychowanie fizyczne

7. Bielawska Bogusława

edukacja wczesnoszkolna

8. Błaszkowska Bernadetta

psycholog

9. Bielińska Kamila

historia

10.Bochentyn Anna

nauczyciel  świetlicy

11. Brunka Justyna

religia

12. Budnik Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

13. Bujak Kamila

technika

14. Chudzik Bożena

nauczyciel  świetlicy

15. Cyplik Dorota

technika, plastyka

16. Czajka Sławomir

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

17. Czajka Violetta

język polski, logopeda

18. Czurgiel Adriana

wychowanie fizyczne

19. Dempc Maria

biologia

20. Dobke Wojciech

geografia, historia, doradca zawodowy,

21. Dziechciowska Aneta

język angielski

22. Dzienisz Monika

język niemiecki

23. Formella Patrycja

język angielski

24. Frey Barbara

matematyka

25. Gazarkiewicz Anna

język niemiecki

26. Godlewska Anna

muzyka

27. Górski Patryk

wychowanie fizyczne

28. Grzenkowicz Iwona

informatyka

29. Grzybowska Emilia

edukacja wczesnoszkolna

30. Gussmann – Łepek Anna

psycholog

31. Hartung Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

32. Hennig Marzena

bibliotekarz, język polski

33. Jakubczak Aleksandra

matematyka

34. Jelonek –Bronk Agnieszka

język angielski, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o kulturze

35. Jóskowska Dobrosława

język angielski

36. Jurewicz Piotr

wychowanie fizyczne

37. Kamień Barbara

język polski

38. Kamińska – Drąg Hanna

historia

39. Karczewska Katarzyna

Pedagog szkolny

40. Kędra Alicja

wicedyrektor, przyroda, geografia

41. Kędzierska Katarzyna

język polski

42. Klamrowska Sylwia

religia

43. Klecha Bogumiła

edukacja wczesnoszkolna

44. Kołodziej – Łukasik Malwina

historia, wos

45. Konieczna Anna

edukacja wczesnoszkolna

46. Kowalczyk Ewelina

terapeuta

47. Kowalczyk Irena

nauczyciel świetlicy, technika

48. Kreft Marta

edukacja wczesnoszkolna

49. Krystkiewicz Anita

biologia, przyroda

50. Krzemińska Marzanna

wychowawca przedszkola

51. Kubiaczyk Wanda

matematyka

52, Kulhawik Marta

język angielski

53. Kummer Wiesława

wychowawca przedszkola

54. Lademann Beata

język polski

55. Lassmann Magdalena

biologia

56. Lesner Agnieszka

język polski

57. Lidzbarska Monika

język kaszubski

58. Łuszkiewicz Agata

język angielski

59. Makarewicz Anna

język niemiecki

60. Malawska Barbara

język polski

61. Marczyńska Marlena

edukacja wczesnoszkolna

62. Megger – Szlas Alicja

edukacja wczesnoszkolna

63. Mehring Agata

język niemiecki

64. Naczk Magdalena

nauczyciel świetlicy

65. Pacek – Jezierska Marta

wychowanie fizyczne

66. Papke Donata

edukacja wczesnoszkolna

67. Plichta Ewa

matematyka

68. Podolska Wioleta

dyrektor szkoły, język polski

69. Polańska Izabela

język angielski

70. Poznań Magda

edukacja wczesnoszkolna

71. Poznań Ryszard

język angielski

72. Pranczk Małgorzata

wychowawca przedszkola

73. Predkiel Jan

matematyka

74. Rhode Karol

język kaszubski

75. Romińska Paulina

historia, wos

76. Rompca Małgorzata

religia

77. Rudnicka Małgorzata

język angielski

78. Rybska Joanna

edukacja wczesnoszkolna

79. Semmerling Marta

edukacja wczesnoszkolna

80. Seredyn Ewa

informatyka

81. Sikora Izabela

wychowanie fizyczne

82. Silikowska Alicja

bibliotekarz

83. Sitko Monika

bibliotekarz

84. Skuza Magdalena

język angielski

85. Słupianek – Fiołka Beata

wicedyrektor, wychowanie fizyczne

86. Stanasiuk Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

87. Stankiewicz Anna

język niemiecki

88. Stodolska Dorota

chemia, przyroda

89. Szczepańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

90. Szwarc – Wojtkiewicz Renata

wychowawca oddziału przedszkolnego 

91. Szyfer – Sychowska Adriana

muzyka, plastyka

92. Ściślak Dorota

język angielski

93. Tańska Marta

matematyka

94. Tarnowska Anna

wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna

95. Walter Dorota

fizyka, matematyka

96. Weichbrodt Angelika

język angielski

97. Wilczyńska Alicja

pedagog szkolny

98. Wojciechowski Piotr

wychowanie fizyczne, podstawy przedsiębiorczości

99. Wójcicka Anna

wychowawca przedszkola

100. Zembrzuska Joanna

edukacja wczesnoszkolna

101. Ziemińska Małgorzata

logopeda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty