Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Grono pedagogiczne


LISTA NAUCZYCIELI

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Adamska Weronika

przyroda

Aleksandrowska Agata

edukacja wczesnoszkolna

Aleksandrowska Sonia

edukacja wczesnoszkolna

Aniszewska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

Becer Tomasz

muzyka

Behrendt Grzegorz

wychowanie fizyczne

Bielawska Bogusława

edukacja wczesnoszkolna

Bielińska Kamila

historia, wos

Błaszkowska Bernadetta

psycholog

Bochentyn Anna

wychowawca świetlicy

Borysewicz Krzysztof ks.

religia

Brunka Justyna

religia

Budnik Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Bujak Kamila

technika

Busz Anna

edukacja wczesnoszkolna

Chudzik Bożena

wychowawca świetlicy

Cyplik Dorota

technika, plastyka

Czajka Sławomir

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Czajka Violetta

język polski

Czurgiel Adriana

wychowanie fizyczne

Dobke Wojciech

geografia, doradztwo zawodowe, podstawy przedsiębiorczości

Dolińska Elżbieta

matematyka

Dziechciowska Aneta

język angielski

Dzienisz Monika

język niemiecki

Formella Patrycja

język angielski

Frey Barbara

matematyka

Gazarkiewicz Anna

język niemiecki, język angielski

Godlewska Anna

muzyka

Górski Patryk

wychowanie fizyczne

Grzenkowicz Iwona

matematyka,  informatyka

Grzybowska Emilia

edukacja wczesnoszkolna

Gussmann-Łepek Anna

Psycholog

Hartung  Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Hennig Marzena

język polski

Jakubczak Aleksandra

matematyka

Jelonek-Bronk Agnieszka

język angielski, wiedza o kulturze

Jóskowska Dobrosława

język angielski

Jurewicz Piotr

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Kamień Barbara

język polski

Kamińska-Drąg Hanna

historia, wos

Kaniecka Gabriela

matematyka

Karczewska Katarzyna

pedagog

Kędra Alicja

geografia, wicedyrektor szkoły

Kędzierska Katarzyna

język polski

Klamrowska Sylwia

religia

Klein Ewelina

muzyka

Kołodziej-Łukasik Malwina

historia, wos

Konieczna Anna

edukacja wczesnoszkolna

Kowalczyk Ewelina

terapeuta

Kowalczyk Irena

wychowawca świetlicy

Kreft Marta

edukacja wczesnoszkolna

Krystkiewicz Anita

przyroda, biologia

Krzemińska Marzanna

nauczyciel przedszkola

Kubiaczyk Wanda

matematyka

Kulhawik Marta

język angielski

Kummer Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Kummer Wiesława

nauczyciel przedszkola

Ladach Dawid

język polski

Lademann Beata

język polski

Lassmann Magdalena

biologia

Leoniak Justyna

przyroda

Lesner Agnieszka

Język polski

Lewicki Piotr

historia

Lidzbarska Monika

język polski, język kaszubski

Łuszkiewicz Agata

język angielski

Makarewicz Anna

język niemiecki

Marczyńska Marlena

edukacja wczesnoszkolna

Megger-Szlas Alicja

edukacja wczesnoszkolna

Mehring Agata

język niemiecki

Mroske Aneta

język angielski

Musiał Weronika

matematyka

Naczk Magdalena

wychowawca świetlicy

Pacek-Jezierska Marta

wychowanie fizyczne

Papke Donata

edukacja wczesnoszkolna

Plichta Ewa

matematyka

Podolska Wioleta

język polski, dyrektor szkoły

Polańska Izabela

język angielski

Poznań Magda

edukacja wczesnoszkolna

Pranczk Małgorzata

nauczyciel przedszkola

Rank Angelika

edukacja wczesnoszkolna

Rhode Karol

język kaszubski

Romińska Paulina

historia, wos

Rompca Małgorzata

religia

Rudnicka Małgorzata

język angielski

Semmerling Marta

wychowawca świetlicy

Seredyn Ewa

informatyka

Sikora Izabela

wychowanie fizyczne

Sitko Monika

bibliotekarz

Słupianek-Fiołka Beata

wychowanie fizyczne, wicedyrektor szkoły

Stanasiuk Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Stankiewicz Anna

język niemiecki

Stodolska Dorota

chemia, przyroda

Szczepańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Szewczyk Joanna

edukacja wczesnoszkolna

Ściślak Dorota

język angielski

Talkun Olga

pedagog

Tańska Marta

matematyka

Tarnowska Anna

edukacja wczesnoszkolna, wicedyrektor szkoły

Walter Dorota

fizyka, matematyka

Weichbrodt Angelika

język angielski

Wilczyńska Alicja

pedagog

Wojciechowski Piotr

wychowanie fizyczne

Wołczyńska Katarzyna

nauczyciel przedszkola

Wójcicka Anna

bibliotekarz

Zembrzuska Joanna

edukacja wczesnoszkolna

Ziemińska Małgorzata

logopeda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty