Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Grono pedagogiczne


Lista nauczycieli

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

  1.  

Adamska Weronika

przyroda

  1.  

Aleksandrowska Agata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Aleksandrowska Sonia

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Aniszewska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Behrendt Grzegorz

wychowanie fizyczne

  1.  

Bielawska Bogusława

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Bielińska Kamila

historia, wos

  1.  

Błaszkowska Bernadetta

psycholog

  1.  

Bochentyn Anna

wychowawca świetlicy

  1.  

Borysewicz Krzysztof ks.

religia

  1.  

Brunka Justyna

religia

  1.  

Budnik Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Bujak Kamila

technika

  1.  

Busz Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Chudzik Bożena

wychowawca świetlicy

  1.  

Cyplik Dorota

technika, plastyka

  1.  

Czajka Sławomir

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

  1.  

Czajka Violetta

język polski

  1.  

Czurgiel Adriana

wychowanie fizyczne

  1.  

Dobke Wojciech

geografia, doradztwo zawodowe, podstawy przedsiębiorczości

  1.  

Dolińska Elżbieta

matematyka

  1.  

Dziechciowska Aneta

język angielski

  1.  

Dzienisz Monika

język niemiecki

  1.  

Formella Patrycja

język angielski

  1.  

Frey Barbara

matematyka

  1.  

Gazarkiewicz Anna

język niemiecki, język angielski

  1.  

Godlewska Anna

muzyka

  1.  

Górski Patryk

wychowanie fizyczne

  1.  

Grzenkowicz Iwona

matematyka,  informatyka

  1.  

Grzybowska Emilia

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Gussmann-Łepek Anna

Psycholog

  1.  

Hartung  Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Hennig Marzena

język polski

  1.  

Jakubczak Aleksandra

matematyka

  1.  

Jelonek-Bronk Agnieszka

język angielski, wiedza o kulturze

  1.  

Jóskowska Dobrosława

język angielski

  1.  

Jurewicz Piotr

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

  1.  

Kamień Barbara

język polski

  1.  

Kamińska-Drąg Hanna

historia, wos

  1.  

Kaniecka Gabriela

matematyka

  1.  

Karczewska Katarzyna

pedagog

  1.  

Kędra Alicja

geografia, wicedyrektor szkoły

  1.  

Kędzierska Katarzyna

język polski

  1.  

Klamrowska Sylwia

religia

  1.  

Kołodziej-Łukasik Malwina

historia, wos

  1.  

Konieczna Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Kowalczyk Ewelina

terapeuta

  1.  

Kowalczyk Irena

wychowawca świetlicy

  1.  

Kreft Marta

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Krystkiewicz Anita

przyroda, biologia

  1.  

Krzemińska Marzanna

nauczyciel przedszkola

  1.  

Kubiaczyk Wanda

matematyka

  1.  

Kulhawik Marta

język angielski

  1.  

Kummer Ewa

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Kummer Wiesława

nauczyciel przedszkola

  1.  

Ladach Dawid

język polski

  1.  

Lademann Beata

język polski

  1.  

Lassmann Magdalena

biologia

  1.  

Leoniak Justyna

przyroda

  1.  

Lesner Agnieszka

Język polski

  1.  

Lewicki Piotr

historia

  1.  

Lidzbarska Monika

język polski, język kaszubski

  1.  

Łuszkiewicz Agata

język angielski

  1.  

Makarewicz Anna

język niemiecki

  1.  

Marczyńska Marlena

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Megger-Szlas Alicja

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Mehring Agata

język niemiecki

  1.  

Mroske Aneta

język angielski

  1.  

Musiał Weronika

matematyka

  1.  

Naczk Magdalena

wychowawca świetlicy

  1.  

Pacek-Jezierska Marta

wychowanie fizyczne

  1.  

Papke Donata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Plichta Ewa

matematyka

  1.  

Podolska Wioleta

język polski, dyrektor szkoły

  1.  

Polańska Izabela

język angielski

  1.  

Poznań Magda

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Pranczk Małgorzata

nauczyciel przedszkola

  1.  

Rank Angelika

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Rhode Karol

język kaszubski

  1.  

Romińska Paulina

historia, wos

  1.  

Rompca Małgorzata

religia

  1.  

Rudnicka Małgorzata

język angielski

  1.  

Semmerling Marta

wychowawca świetlicy

  1.  

Seredyn Ewa

informatyka

  1.  

Sikora Izabela

wychowanie fizyczne

  1.  

Sitko Monika

bibliotekarz

  1.  

Słupianek-Fiołka Beata

wychowanie fizyczne, wicedyrektor szkoły

  1.  

Stanasiuk Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Stankiewicz Anna

język niemiecki

  1.  

Stodolska Dorota

chemia, przyroda

  1.  

Szczepańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Szewczyk Joanna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Ściślak Dorota

język angielski

  1.  

Talkun Olga

pedagog

  1.  

Tańska Marta

matematyka

  1.  

Tarnowska Anna

edukacja wczesnoszkolna, wicedyrektor szkoły

  1.  

Walter Dorota

fizyka, matematyka

  1.  

Weichbrodt Angelika

język angielski

  1.  

Wilczyńska Alicja

pedagog

  1.  

Wojciechowski Piotr

wychowanie fizyczne

  1.  

Wołczyńska Katarzyna

nauczyciel przedszkola

  1.  

Wójcicka Anna

bibliotekarz

  1.  

Zembrzuska Joanna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Ziemińska Małgorzata

logopeda

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty