Nowoczesny najem długoterminowy – dla kogo jest przeznaczony?

Jak prowadzić firmę skutecznie, aby mogła się ona rozwijać i jednocześnie optymalizować koszty? Przede wszystkim należy wybierać takie rozwiązania, które będą korzystne dla prowadzonego przedsiębiorstwa. Dla wszystkich właścicieli firm, dysponujących flotą samochodów, która jest niezbędna do realizowania codziennych zadań, takim rozwiązaniem może być najem długoterminowy. Będzie on doskonałą alternatywą zarówno dla leasingu, jak również kupna nowego auta – sprawdźmy, dla kogo jest przeznaczony i dlaczego warto z niego skorzystać!

Najem długoterminowy – opcja dla przedsiębiorców

O ile wynajem samochodów na krótki termin jest dedykowany przede wszystkim osobom prywatnym, o tyle najem długoterminowy jest opcją idealną dla przedsiębiorców. Wynika to przede wszystkim z tego, że usługa może być świadczona na przestrzeni kilku, a nawet kilkudziesięciu miesięcy – Ty, jako właściciel firmy, opłacasz pojazd co miesiąc i możesz korzystać z niego bez jakichkolwiek ograniczeń. W ten sposób oszczędzasz, ponieważ nie musisz kupować nowego auta, co mogłoby znacząco obciążyć Twój firmowy budżet.

Najem długoterminowy dla firm jest usługą, która może być świadczona na dowolny, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb czas. To jednak niejedyna korzyść, wynikająca z niego. Co jeszcze sprawia, że cieszy się on tak dużym zainteresowaniem wśród właścicieli własnych biznesów?

  • Nowoczesne samochody

Nie ulega wątpliwości, że samochody znajdujące się w firmowej flocie powinny nie tylko dawać maksymalny komfort i zapewniać bezpieczeństwo kierowcą. Muszą być jeszcze eleganckie, dzięki czemu możliwe będzie budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Nowoczesne wypożyczalnie oferują nie tylko zadbane i w pełni sprawne technicznie auta, ale również te z najwyższej półki jakościowej – najlepsze firmy oddają na najem długoterminowy nawet takie marki, jak Porsche, Mercedes czy Lexus, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wystarczy wybrać odpowiednią wypożyczalnię!

  • Minimum formalności

Jak wygląda w praktyce najem długoterminowy? Jeżeli wydaje Ci się, że będzie on trwać bardzo długo – jesteś w błędzie. Większość wypożyczalni zapewnia bowiem minimum formalności, proponując swoim klientom wypełnienie specjalnego formularza rezerwacji, który znajduje się na stronie internetowej firmy. To właśnie w nim wybierasz wszystkie interesujące Cię opcję i opłacasz usługę, a następnie odbierasz samochód w wyznaczonym miejscu i podpisujesz umowę. To niezwykle sprawne i komfortowe dla każdego przedsiębiorcy.

  • Możliwość korzystania z darmowego serwisu

A co w sytuacji, gdy samochód, który wziąłeś pod wynajem długoterminowy, ulegnie awarii. Cóż… nic wielkiego. Okazuje się bowiem, że to wypożyczalnia pokrywa koszty napraw, co będzie dla Ciebie nie tylko bardzo komfortowe, ale również stanowi dużą oszczędność. A wybierając nowoczesne auto ryzyko jakichkolwiek awarii jest naprawdę minimalne!

  • Możliwość zamiany samochodu po zakończeniu umowy

Skończyła się umowa? Nie musisz obawiać się tego, że zostaniesz zmuszony do dalszego korzystania z danego pojazdu. Możesz przedłużyć umową i wynająć zupełnie nowy pojazd, który również w stu procentach spełni wszelkie Twoje oczekiwania. To wygodne i korzystne dla prestiżu Twojego przedsiębiorstwa.

  • Liczne dodatkowe korzyści

Chcesz wyjechać za granicę wynajętym samochodem? A może wypożyczyć nawigację GPS lub zwiększyć limit kilometrów? Nic trudnego! Wystarczy poinformować o tym swoją wypożyczalnię, a ta zajmie się wszystkim, dostosowując ofertę w stu procentach indywidualnie do Twoich potrzeb!