II etap V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego

Kategorie: Szkoła podstawowa
Utworzone: środa, 9 stycznia 2013

8 stycznia 2013 roku odbył się w naszej szkole II etap V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z ortografią na co dzień..." .

Zakwalifikowało się do niego 12 osób, które doskonale poradziły sobie z zadaniami testowymi w pierwszym etapie 29 października 2012r.

Byli to: Paulina Kollmetz kl. V b, Gracjana Finkelsteadt kl. V b, Daria Rybaczyk kl. V b, Aleksandra Klamrowska kl. V b, Patryk Sildatke kl. V b, Weronika Mach kl. V b, Jakub Woźniak kl. V b oraz uczniowie klasy IV a : Zofia Dekowska, Oliwia Lejman, Wiktoria Warkusz, Małgorzata Talarczyk, Natalia Mostowska, Radek Składowski.

Tym razem uczniowie musieli przepisać bezbłędnie fragment opowiadania zawierający dużą ilość błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Wyniki już niebawem, trzymamy kciuki ! J

K. Kędzierska