Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Podsumowanie zbiórki surowców wtórnych w roku szkolnym 2016/2017

Utworzono dnia 20.06.2017

Nasza szkoła od wielu lat organizuje zbiórkę surowców wtórnych. Akcja trwa przez cały rok  szkolny. Bardzo dziękuję  wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w tegoroczną akcję, m.in. uczniom, nauczycielom i rodzicom. Pamiętajmy, że dzięki naszym działaniom ekologicznym chronimy  planetę Ziemię, a dodatkowo możemy wygrać wiele ciekawych nagród.  Zbierając nakrętki,  pomagamy w kosztownej rehabilitacji   Kacpra.

                                                                                                             Paulina Romińska

Podsumowanie zbiórki makulatury( klasy)

I miejsce – klasa 5b ( 3210 kg)

Bilety do kina dla całej klasy

II miejsce – klasa 3 f (1803 kg)

Słodki upominek dla całej klasy

III miejsce – klasa 1 c ( 1335 kg)

Słodki upominek dla całej klasy

Podsumowanie zbiórki makulatury

I miejsce – Zaleśny Szymon (5b)

II miejsce- Lejkowska Amelia ( 5 b)

III miejsce – Krampa Dominik (3 f)

IV miejsce – Rozwadowska Wiktoria (1c)

V miejsce – Jan Schmidt (2c)

VI miejsce – Łynka Olivier (2 a)

VII miejsce – Kotłowski Oliwier (5 b)

VIII miejsce – Langiewicz Filip ( 3f)

IX miejsce – Rybaczyk Szymon (1c)

X miejsce – Mufel Martyna ( 1b)

XI miejsce – Olma Piotr ( 5b)

XII miejsce – Kosiedowska Anna ( 1 c)

XIII miejsce – Błażej Karpiński (2g),

XIV miejsce- Natalia Zapart ( 2 g)

XV miejsce – Lejkowska Nadia ( 2 g)

XVI miejsce – Ptach Kornelia ( 1b)

XVII miejsce – Sus Dominika (3f)

XVIII miejsce – Pawlak Wiktoria (3f)

XIX miejsce – Zwara Weronika (3 h)

Podsumowanie zbiórki baterii

I miejsce – Ludwicka Laura ( 3b)

II miejsce – Tokarczyk Oliwia (3e)

III miejsce – Klasa Oliwia ( 3 f)

IV miejsce – Zwierz Martyna ( 1c)

V miejsce – Łynka Olivier (2a)

VI miejsce – Szyca Katarzyna ( 4a)

VII miejsce –Schark Aleksandra ( 6c)

VIII miejsce – Perschon Filip (1b)

         IX miejsce - Melcer Martyna (2h)

 X miejsce – Dawid Walder (6c)

XI miejsce – Maciej Hebel ( 3g)

XII miejsce – Pawlak Wiktoria ( 3 f)

XIII miejsce – Mufel Martyna (1b)

XIV miejsce – Oliwier Gawron ( 3e)

XV miejsce – Aleksandra Lesner (3g)

XVI miejsce – Langiewicz Filip ( 3f)

XVI miejsce- Czwatschka Konrad (2a)

XVII miejsce  - Karol Busz (4 d)

Podsumowanie zbiórki nakrętek

I miejsce – Schark Aleksandra ( 6 c)

II miejsce – Zaleśny Szymon ( 5 b)

III miejsce –Miszke Aleksandra ( 2a)

IV miejsce - Ryszowska Zuzanna ( 3g)

V miejsce – Jankowski Aleks ( 2d)

VI miejsce – Albecka Justyna (2b)

VII miejsce – Jóskowska Maria ( 2a)

VIII miejsce – Bartłomiej Szulc (2a)

IX miejsce – Langiewicz Filip ( 3 f)

X miejsce – Lemke Norbert ( 3g)

XI miejsce - Krampa Dominik ( 3 f)

XII miejsce – Mazur Antoni ( 2a)

XIII miejsce –Oliwia Gojke ( 3 g)

XIV miejsce –Iga Kabaj ( 3 e)

Zdjęcia

Utworzono dnia 20.06.2017, 21:55

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty