Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Podsumowanie zbiórki surowców wtórnych

Utworzono dnia 20.06.2018

Makulatura

I miejsce –klasa III d (wychowawca Katarzyna Budnik)

II miejsce –klasa 6 b (wychowawca Agnieszka Lesner)

III miejsce –klasa II c (wychowawca Anna Tarnowska)

Podsumowanie zbiórki  makulatury

I miejsce –Lejkowska Nadia (klasa 3d)

II miejsce –Rozwadowska Wiktoria (klasa 2 c)

III miejsce – Zaleśny Szymon ( klasa 6 b)

IV miejsce – Piastowski Seweryn(klasa 1 d)

V miejsce – Kleina Patryk ( klasa 3 a)

VI miejsce –Miszke Aleksandra( klasa 3a)

VII miejsce – Zapart Natalia (klasa 3 g)

VIII miejsce – Kwidziński Sebastian ( klasa 1 b)

IX miejsce – Łynka Olivier ( klasa III a)

X miejsce – Mufel Martyna ( klasa 2 b)

XI miejsce – Pawlak Wiktoria (klasa 4 f)

XII miejsce –Kosmala Mateusz (klasa 2 c)

XIII miejsce – Agnieszka Kuberna (klasa3c)

XIV miejsce – Walder Dawid ( klasa 7c)

XV miejsce – Patelczyk Stanisław (klasa 1c)

XVI miejsce – Matusiak Aleksandra (klasa 6 d)

XVII miejsce – Natalia Więckowska ( klasa 6c)

XVIII miejsce – Nikola Eischtad (klasa 6 b)

Podsumowanie zbiórki baterii

I miejsce – Perschon Filip ( klasa 2 b)

II miejsce – Katarzyna Szyca (klasa 5 a)

III miejsce – Łynka Olivier (klasa 3 a)

IV miejsce – Piastowski Seweryn (klasa 1 d)

V miejsce – Melcer Martyna (klasa 3 h)

VI miejsce –Mufel Martyna ( klasa 2 b)

VII miejsce – Walkusz Zofia ( klasa 3d)

VIII miejsce – Patelczyk Stanisław ( klasa 1 c)

IX miejsce – Gajewski Jan ( klasa 3 h)

X miejsce – Rozwadowska Wiktoria (klasa 2 c)

XI miejsce – Gałczyńska Liliana (klasa 2c)

XII miejsce –Dymek Dorota (klasa 1

XIII miejsc – Kowalska Zuzannna (klsa 2 b)

XIV miejsce- Mikołaj Polaszek ( klasa 2a)

XV miejsce – Macholl Patrycja (klasa 6 d)

XVI miejsce – Lorenczewski Tymon (klasa 3g)

XVII miejsce –Kosmala Mateusz (klasa 2 c)

XVIII miejsce – Kierznikowicz Wojciech (klasa 0b)

XIX miejsce – Brychcy Sandra(klasa 6 d)

XX miejsce – Zaręba Olivier (klasa 3 g)

Podsumowanie zbiórki nakrętek

I miejsce – Aleksandra Schark ( klasa 7 c)

II miejsce – Węsierski Kacper (klasa 3 g)

III miejsce – Łynka Olivier (klasa 3a)

IV miejsce -Ryszowska Zuzannna  (klasa 4g)

V miejsce – Pieniążk Dobrawa ( klasa 0b)

VI miejsce -Albecka Justyna (klasa 3 b)

VII miejsce – Szymon Zaleśny (klasa 6 b)

VIII miejsce – Kwidziński Sebastian (klasa 1b)

IX miejsce – Formella Emilia ( klasa 3 d)

X miejsce – Leszniewska Magdalena (klasa 2b)

XI miejsce – Perschon Filip (klasa 2 b)

XII miejsce – Jóskowska Maria (klasa 3a)

XIII miejsce – Labuda Karolina (klasa 7b)

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty