Leasing samochodów dostawczych – zyskaj nowoczesne auto w niskiej cenie!

Nasza wypożyczalnia samochodów specjalizuje się w leasingu samochodów dostawczych, oferując najlepsze modele i zapewniając korzystne warunki współpracy. Dzięki temu uda Ci się wzmocnić swoją firmą flotę pojazdów, a także zoptymalizować koszty przedsiębiorstwa i doprowadzić  do jego szybszego rozwoju. Proponujemy naszym klientom najlepsze pojazdy, przeznaczone do przewożenia towaru o większych gabarytach. Nowoczesne auta, duża dostępność terminów i niskie ceny – na takie korzyści mogą liczyć nasi klienci.

Leasing samochodów dostawczych – sprawdź nasze auta

Proponujemy naszym klientom leasing samochodów dostawczych, które nie mają więcej, niż kilka lata – są to nowe modele najlepszych na rynku marek, przystosowane specjalnie do przewozu większych towarów. Posiadają dużą przestrzeń ładunkową, w której można swobodnie zabezpieczyć i przewieźć swój towar. Dostępnych jest wiele popularnych i sprawdzonych modeli, cieszących się sympatią klientów, m.in. Peugeot Boxer czy Citroen Jumper. Proponujemy zarówno klasyczne modele, jak i w formie kontenerów, także z windą, o różnej ładowności.

Wszystkie dostępne u nas samochody są bogato wyposażone. Posiadają takie udogodnienia, jak:

– klimatyzacja,

– tempomat,

– regulowany fotel pneumatyczny,

– ABS,

– elektrycznie sterowane szyby i lusterka,

a także wiele innych, które zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę.

Wszystkie dostępne u nas samochody dostawcze na leasing posiadają gwarancję producenta, są również regularnie poddawane badaniom technicznym. Zapewniamy naszym klientom auta w pełni sprawne i zadbane – dbamy o detale, dlatego podstawiamy wyłącznie samochody przygotowane do drogi i zatankowane do pełna.

Leasing samochodów dostawczych – kto może skorzystać z naszych usług?

Nasze usługi wynajmu dostawczych w Warszawie są skierowane zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. W przypadku firm skorzystanie z wypożyczalni samochodów jest świetnym rozwiązaniem, kiedy na jakiś określony czas trzeba powiększyć flotę o dodatkowe auto, np. w związku z awarią samochodu służbowego, czy chwilowego zwiększenia zapotrzebowania na transport towaru. Klienci indywidualni mogą skorzystać z oferty np. przy przeprowadzce, lub innych okazjach, kiedy potrzebny jest duży samochód do dostaw towarów.

Do prowadzenia naszych samochodów dostawczych na leasing potrzebne jest tylko prawo jazdy kat. B, posiadane od 2 lat, oraz ukończony 21 rok życia. Możesz też skorzystać z opcji leasingu zwykłego samochodu – świetne rozwiązanie dla osób, które nie są przyzwyczajone do prowadzenia większego samochodu, lub nie mają czasu samodzielnie zająć się dostawą.

Jak wygląda leasing samochodów dostawczych?

Zasady prowadzonego przez leasingu samochodów dostawczych są bardzo proste – wystarczy wybrać interesujący nas model auta, zarezerwować termin, w którym chcemy go wypożyczyć, oraz wybrać miejsce, gdzie ma zostać podstawiony. My zajmiemy się tym, by na czas dostarczyć wybrane auto, w pełni sprawne, czyste i przygotowane do drogi.

Proponujemy naszym Klientom zarówno krótki wynajem na kilka godzin, jak i długoterminowy leasing, który może potrwać nawet kilkanaście miesięcy, co pozwala nam odpowiedzieć na wszystkie potrzeby i sytuacje, w jakich może znaleźć się klient, potrzebujący dodatkowego auta dostawczego. Leasing samochodów dostawczych – nasi klienci mogą liczyć na najwyższej jakości usługi oraz indywidualne podejście.

Proponujemy także dodatkowe promocje, dotyczące terminu wynajmu – obniżamy ceny przy wypożyczeniach na dłuższy czas, posiadamy także specjalne oferty dla naszych stałych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu staliśmy się przedsiębiorstwem cenionym na terenie całego kraju.

Jeśli są Państwo zainteresowani leasingiem samochodów dostawczych, zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.