Łap chwilę z kredytem – kredyt gotówkowy PKO 

W idealnym świecie pracujesz, zarabiasz i żyjesz jak hrabia. To popularne porzekadło niekoniecznie jest jednak autentyczne w prawdziwym świecie. Na wiele przyjemności wcale nas nie stać, na inne odkładamy latami. Realia nie pozostawiają złudzeń: w Polsce żyje się ciężko. Na wymarzone prezenty dla bliskich, albo własne, dotychczas niezrealizowane plany nie zawsze jesteśmy w stanie oszczędzić, a powodów, z których to wynika z każdą chwilą może okazać się coraz więcej.  

Na takie chwile, gdy wszystko masz już zaplanowane, a świat dosłownie staje na głowie, żeby Ci pokrzyżować szyki, albo na momenty, kiedy zdajesz sobie sprawę z faktu, że życie jest za krótkie na odkładanie marzeń w nieskończoność łatwo można odnaleźć remedium. Z pomocą przychodzi kredyt gotówkowy pko.  

Nie tylko dla Kowalskich 

Kiedy się nad nim odrobinkę zastanowić, to warunki są zdecydowanie korzystne, a spłaty rat dostosowane do możliwości przeciętnego Kowalskiego. Każdy może tak ułożyć harmonogram, w taki sposób, że niewielka ratka wcale nie będzie dla nas odczuwalna. To rozwiązanie szczególnie praktyczne, kiedy Twój stary telewizor jest naprawdę stary, samochodowi przydałoby się odświeżenie, a Twoja żona ostatnio na wakacjach była siedem lat temu. Nie trzeba być Kowalskim, żeby znaleźć konkretny powód, który będzie celem pozyskania większej gotówki na tu i teraz, czyż nie? 

Carpe Diem 

Przypomina mi się historia mojego starego znajomego, który dosłownie uwielbiał podróżować. Przez ostatnie 3 lata ciułał każdy grosz na zwiedzenie zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej. O tak! Andrzej kocha podróże i wszystko, co się z nimi wiąże: dreszczyk odkrywania egzotycznych kultur, smaków i zapachów, naukę, która płynie z poznawania nieznanego. Czasami to, w jaki sposób ludzie radzą sobie ze zjawiskami charakterystycznymi dla ich regionu geograficznego, potrafi być niezwykle inspirujące. Zdecydowanie mam go za wartościowego i szalenie empatycznego człowieka, a wszystko czym Andrzej zawdzięcza taką o sobie opinię innych ludzi to właśnie jego podróże. Zwiedził co najmniej pół Afryki, część Azji i był na obu biegunach.  

Teraz planował eskapadę na kolejny szczyt swoich marzeń.  

Niestety zdarzyło się to, o czym wszyscy wiemy, światowa pandemia uniemożliwiła wyjazd z kraju. Kiedy ostatnio się spotkaliśmy, Andrzej wyznał mi, że gdyby 3 lata temu postanowił chwytać dzień, wziąć kredyt gotówkowy PKO i spełnić swoje podróżnicze plany, teraz zbierałby środki na kolejną wyprawę. Czasami naprawdę warto zaufać swoim pragnieniom i spełnić je, bo właśnie po to jesteśmy na tym świecie, żeby czuć, że żyjemy.