Laminacja brwi. Na czym polega zabieg?

Zabiegowi poddają się z reguły panie, które śledzą nowinki ze świata urody. Czym właściwie jest laminowanie brwi. Jest to na pewno skuteczny sposób, żeby ujarzmić nasze włoski na łukach brwiowych, które mogą wyrastać w różnych kierunkach i nie trzymają prawidłowo kształtu brwi. Wiele osbó ma z tym problem, zarówno panie jak i panowie.

Jakie są zalety laminowania brwi?

Dzięki laminowaniu brwi możemy osiągnąć tak zwany „efekt jednorożca”. Polega on na rozszerzaniu i skierowaniu ku górze włosków. Wtedy dodają one twarzy pewną młodzieńczą świeżość. Ma to ogromne znaczenie. Kiedy zabieg zostanie przeprowadzony nieumiejętnie, wtedy może skończyć się zniszczeniem lub też większą łamliwością włosków. Może dojść również do podrażnienia oczu oraz skóry. Zabieg składa się z etapów, i każdy etap musi być dokładnie wykonany. Laminacja brwi daje przede wszystkim skuteczną odbudowę struktury włosków, wyraźne pogrubienie oraz wzmocnienie. Celem jest nadanie pięknego połysku na brwiach, a czasami mówi się na to efekt „mokrych brwi”.