Rada rodziców

Skład Prezydium Rady Rodziców:

1. Anna Grubba – Przewodnicząca Rady Rodziców

Email : annagrubba@vp.pl

1. Magdalena Terelak – zastępca Przewodniczącej
  2. Barbara Otręba – Skarbnik

Email : barbarao11@interia.pl

1. Ewa Skrzypkowska - Sekretarz

Skład Komisji Rewizyjnej:

1. Barbara Gołek
  2. Joanna Mrzygłocka
  3. Wioletta Wyskielska

Rada Rodziców zwraca się z serdeczną prośbą o wpłatę składki na fundusz Rady Rodziców. Zgodnie z Regulaminem Rady Rodziców 50% środków zebranych od danej klasy jest przeznaczone do dyspozycji nauczyciela na nagrody książkowe na koniec roku szkolnego. Pozostałe 50% przeznaczone jest między innymi na zakup materiałów i pomocy dydaktycznych. Dziękujemy za wszystkie wpłaty.

Każde dziecko korzysta z zebranych środków, dlatego zachęcamy do wspierania Rady Rodziców.

Składka na rok szkolny 2017/2018 wynosi na rodzinę : 50 zł

na rachunek bankowy

17 1160 2202 0000 0001 4060 3647  Bank Millennium

W tytule przelewu prosimy podać: imię, nazwisko dziecka, klasa.

Przypominamy o terminach zebrań przedstawicieli Rady Rodziców, które odbywają się w poniedziałki poprzedzające zebrania z wychowawcą. Najbliższe zebranie RR odbędzie się 9 października o godz. 18:00, kolejne 11 grudnia godz. 18:00. Przedstawiciele klas proszeni są o aktywny udział w zebraniach. W sytuacji, kiedy dana osoba nie może uczestniczyć prosimy o wytypowanie swojego zastępcy.

Podsumowanie roku 2016/2017

W imieniu Rady Rodziców dziękuję Dyrekcji Szkoły i gronu pedagogicznemu za miłą współprace w  roku 2016/2017.

Podsumowując zeszły rok szkolny przedstawiam na co Rada Rodziców przekazała pieniądze:

mianowanie uczniów klas I

konkurs czytelniczy-zakup książek

konkurs biblioteka

zakup szafek ubraniowych dla uczniów

lekcja żywej historii

konkurs historyczny- kupno jajka styropianowego

udział w olimpiadzie

nagrody za zbiórkę surowców wtórnych

szkoła z klasą 2,0

wydatki na nagrody książkowe dla klas na koniec roku

prowizja bankowa

łączna suma wydatków 17.847,75

Pragnę podziękować wszystkim za dokonane wpłaty na rzecz Rady Rodziców.

Bez państwa nie udałoby Nam się osiągnąć tego co zrobiliśmy. Zachęcam do dalszych wpłat na Rade Rodziców.

Magdalena Terelak

Podsumowanie roku 2015/2016

W imieniu Rady Rodziców dziękuję Dyrekcji Szkoły i wszystkim nauczycielom, a w szczególności wychowawcom poszczególnych klas za trud, włożony w ubiegłoroczną edukację naszych dzieci.

Dziękuję członkom Rady Rodziców za owocną współpracę dla dobra naszej szkoły.

Dziękuję także pracownikom szkoły za dbanie o sprawną organizację i estetyczny wygląd naszej placówki oświatowej.

Wam, drodzy uczniowie dziękuję za reprezentowanie szkoły na zewnątrz. Gratuluję Wam osiągnięć naukowych i sportowych.

Mianowanie uczniów klas I

Zakup sprzętu sportowego

Próba bicia rekordu Guinnessa

Wynajęcie autokaru dla chóru szkolnego

Szafki ubraniowe dla uczniów

Konkurs czytelniczy-zakup książek

Konkurs „Mini Playback Show”

Pamiątki dla uczniów klas 6

Stypendia za osiągnięcia dydaktyczne i sportowe

Stypendia dla prymusów

Nagrody za zbiórkę surowców wtórnych

Prowizja bank Millennium

Łącznie wydatki były na poziomie                         8.142,70 zł

Szanowni Rodzice

Pragnę podziękować wszystkim za dokonane wpłaty na rzecz Rady Rodziców. Bez Państwa udziału nie udałoby Nam się osiągnąć tego co zrobiliśmy.

Przypominam, iż dokonywanie wpłat na Radę Rodziców jest dobrowolną sprawą każdego rodzica. Dla jednych z Państwa jest to niewielka kwota, dla innych jest kolejnym kłopotliwym wydatkiem. Rozumiem to i tym bardziej jestem wdzięczna za każdą wpłatę.

Wyznaczyliśmy sobie cele, które chcielibyśmy osiągnąć. Liczymy na Państwa również w bieżącym roku szkolnym. Wpłaty można dokonywać u skarbnika klasowego lub na konto. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wspólne działanie i wszelką okazaną pomoc.

WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ ZROBIĆ DLA NASZYCH DZIECI

Przewodnicząca Rady Rodziców