Citroen, Renault – wynajem długoterminowy

Wynajmowanie długotrwałe aut Renault wynajem długoterminowy to usługa dzięki której każde spółka może wyposażyć się w odpowiednie samochody. Na polskim rynku funkcjonuje wiele przedsiębiorstw oferujących usługi w zakresie najmowania samochodów osobowych. Jednak nie każde przedsiębiorstwo będzie w stanie zagwarantować usługi najlepszej jakości. Wynajem długoterminowy samochodów powinien być przede wszystkim usługą uczciwą zarówno dla wynajmującego jak i firmy prowadzącej działalność zajmującą się wynajmem. Niezwykle ważne jest to, aby wybrać taką, która nam bezpieczeństwo i pomoc wyśmienitej jakości. Odpowiednia działalność powinna pomóc z łatwym załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności i zadbaniu przede wszystkim o satysfakcje swojego kontrahenta.

Wynajem długookresowy pojazdów osobowych

Dzięki temu, że przedsiębiorstwo dysponuje flotą ponad 1 mln aut, każdy wynajmujący znajdzie samochód idealnie dopasowany do swoich celów i możliwości. Najmowanie daje klientowi gwarancję i bezpieczeństwo, że w razie jakichkolwiek przeszkód z użyciem pojazdu, firma obiecuje obsługę serwisową i pojazd zastępczy. Klient nie będzie się musiał obawiać o kwestie naprawiania czy innych spraw związanych z wynajmowaniem samochodu osobowego. Często wielu klientów firmy Arval decyduje się również na skorzystanie z usługi arendy samochodów. Jednak niewątpliwą zaletą najmu trwałego auta jest przede wszystkim stała opłata miesięczna przez cały okres trwania umowy pomiędzy firmą Arval a klientami. Poza tym spółka nie jest obciążone kredytem bilansu i nie ma ryzyka związanego z wartością rezydualną. Klient firmy Arval może bez problemu dokonać rezygnacji z umowy w momencie jej wygaśnięcia lub ją przedłużyć na bardzo dobrych warunkach finansowych. Dzięki możliwości najmu auta najmujący nie ponosi tak gigantycznych kosztów, jak w momencie zakupu aut. W razie awarii zawsze zapewniany jest pojazd zastępczy, który spełni istotne wymogi i oczekiwania klienta. Warto nawiązać trwałą kooperację z działalnością Arval, od 2 do 5 lat. Choć klienci usatysfakcjonowani z usług często zostają z firmą na znacznie dłużej. Kwestie finansowe umawiane są samodzielnie z każdym wynajmującym i dostosowane do jego możliwości i charakteru tworzonej aktywności.

Arval

Działalność Arval istnieje na rynku już od 1989 roku i przez ta lata utworzyła renomę na rodzimym rynku. Zapewnia usługi takie jak między innymi aukcje poleasingowe na najwyższym poziomie. Wdzięczność i satysfakcja kupującego jest bardzo ważna. Nie bez przyczyny działalności Arval zaufało wielu klientów. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo kooperuje z siecią kilkuset klientów i obsługuje ponad 1000 wiodących przedsiębiorstw w całej Polsce. Arval stawia również na podnoszenie wykształcenia i zdolności swojego obsady. Tworzenie długotrwałych relacji z kontrahentami na lata to jeden z wysoko stawianych sobie celów przez firmę.