Całodobowe pogotowie wodno-kanalizacyjne

Awokan to profesjonalne pogotowie wodno kan, które świadczy naprawy hydrauliczne 24 na dobę, siedem dni w tygodniu. Firma posiada doświadczenie w wykonywaniu usług wodno-kanalizacyjnych, gwarantuje terminowość i uczciwość. Pracownicy Awokan nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za wykonywanie usług w godzinach nocnych i w weekendy. Hydraulicy w Awokan mają wieloletnie doświadczenie i dysponują sprzętem najwyższej jakości, który posiada wszystkie wymagane atesty. Pogotowie wodno-kan zapewnia usługi kanalizacyjne przede wszystkim dla mieszkańców Poznania. Dojeżdża również do klientów na terenie całego województwa, między innymi do miast takich jak Mosina i Swarzędz. Awokan pomoże w usunięciu każdej niespodziewanej usterki szybko i terminowo. Specjalizuje się przede wszystkim w przepychaniu i udrażnianiu rur i naprawie uszkodzonych spłuczek. Firma wyróżnia się na tle innych działalności, ponieważ oferuje swoje usługi całodobowo, bez względu na dzień tygodnia i porę dnia i nocy. Aby prace takie jak udrażnianie rur kanalizacyjnych czy wymiana bojlerów były wykonane starannie, należy skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która posiada nowoczesny sprzęt i cieszy się zaufaniem wśród klientów.

Awokan – pogotowie wodno-kan

Firma zapewnia najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny. Oprócz udrażniania kanalizacji metodą hydrodynamiczną i mechaniczną świadczy również usługi konserwacyjne, montażowe, przeróbki instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Awokan to także wymiana wężyków, naprawa spłuczek, inspekcja kamera, montaż pralek, zmywarek, bidetów, toalet, kabin prysznicowych, wanien i umywalek. Codziennie hydraulicy przeprowadzają między innymi prace takie jak wymiana i montaż uszkodzonych kranów w łazience, wymiana bojlerów, ogrzewaczy wody, piecy centralnego ogrzewania, wymiana uszkodzonych instalacji centralnego ogrzewania, wody i kanalizacji. Usuwanie wycieków, odmrażanie rur nie stanowi wyzwania dla specjalistów zatrudnionych w pogotowiu wodno-kan. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwa jest wymiana grzejników w sezonie grzewczym bez konieczności spuszczania wody. Dzięki czemu można usunąć usterkę lub wymienić grzejnik na nowy również w sezonie jesienno-zimowym. Skuteczne udrażnianie kanalizacji można przeprowadzić dzięki metodzie ,,Wuko”. Jest ona używana do oczyszczania wewnętrznych i zewnętrznych instalacji sanitarnych. Awokan posiada specjalistyczny sprzęt, aby przeprowadzić udrażnianie kanalizacji szybko i bezpiecznie. Metoda ,,Wuko” jest bezpieczna dla ludzi i środowiska, ponieważ do udrażniania nie używane są szkodliwe środki chemiczne. Metoda ta polega na wprowadzeniu do odpływu strumienia wody o ciśnieniu około 200 bar. Silny strumień wody powoduje usunięcie nagromadzonych zanieczyszczeń i osadów z kanalizacji. Następnie wszystkie zanieczyszczenia spływają do studni rewizyjnej z której są odprowadzane za pomocą pompy ssącej. W tej metodzie niezwykle istotny jest dobór odpowiedniego ciśnienia wody, aby udrażnianie było przeprowadzone skutecznie. Pracownicy Awokan wykonali już wiele usług takich jak udrażnianie kanalizacji, dlatego bez problemu podejmą się takiej usługi. Profesjonalne pogotowie wodno-kanalizacyjne działa całą dobę, aby jak najszybciej udzielić pomocy każdemu klientowi. Solidny i terminowy fachowiec jest w dzisiejszych czasach na wagę złota.