Akademia YT – półkolonie dla dzieci

Wiele dzieci chce rozpocząć swoją przygodę z prowadzeniem kanału na YouTube. Zadaniem rodziców jest to, aby zapewnili im wsparcie w rozwoju swoich pasji. MindCloud oferuje kurs Akademia YT, który może się odbywać w formie stacjonarnej, online lub w ramach półkolonii dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat. Dzieci muszą wiedzieć, że prowadzenie kanału to nie tylko zabawa ale i duża odpowiedzialność. Dlatego w ramach Akademiii oprócz umiejętności związanych z montażem czy autoprezentacją dzieci uczą się o zagrożeniach wynikających z niewłaściwego korzystania z internetu. Podczas trwania półkolonii dzieci nauczą się od początku do końca stworzyć własny film na Youtube. Dodatkowym elementem podczas trwania Akademii jest nauka programowanie dla dzieci z wykorzystaniem nowoczesnej platformy do gier. W ramach półkolonii zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Dziecko ma zapewnione wyżywienie i ubezpieczenie. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dzieci mogą również wziąć udział w innych kursach MindCloud, które odbywają się przez cały rok związanych z programowaniem dla dzieci czy YouTubem. Rodzice i dzieci mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach pokazowych dzięki czemu dowiedzą się w jaki sposób prowadzone są zajęcia. MindCloud gwarantuje wspaniałą zabawę i pomoc w rozwijaniu pasji i umiejętności u dzieci w każdym wieku. Nauka przez zabawę to dla dziecka duża frajda.