Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Festyn

Utworzono dnia 27.11.2018

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Utworzono dnia 27.11.2018

Dnia 26 listopada obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień pluszowego misia". Tego dnia dzieci przyniosły do szkoły swoje pluszowe misie, robiły różnorodne prace plastyczne oraz wzięły udział w plebiscycie na "Ulubionego misia" zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski klas I - III . Głosowanie polegało na przyklejeniu serduszka przy ulubionym misiu. Po podliczeniu wyników okazało się, że przeważającą liczbą głosów wygrał Miś Paddington. 

 

czytaj dalej... na temat: DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Konkurs „To i owo o książce”(klasy 1-3) rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 27.11.2018

Z biblioteczną łamigłówką zmierzyło się ponad 50 osób. Wśród prawidłowo rozwiązanych krzyżówek  wylosowane zostały trzy.  Autorzy nagrodzonych krzyżówek to:

-Zuzanna Grota  1b

-Borys Wawrzyniak  2d

-Justyna Łuków vel Broniszewska  3b

Gratulujemy wygranej! Wszystkim bardzo dziękujemy za udział!

 

czytaj dalej... na temat: Konkurs „To i owo o książce”(klasy 1-3) rozstrzygnięty!

Konkurs biblioteczny na najładniejszą zakładkę rozstrzygnięty.

Utworzono dnia 26.11.2018

Najciekawsze prace zostały nagrodzone. 

 

1 miejsce Agata Gańska kl. 6b

2 miejsce Dominika Sus kl. 5f

3 miejsce Paulina Plutowska kl. 4c 

 

Wyróżnione zostały:

Iga Ulatowska kl. 6b

Aleksandra Kur kl. 4f

 

Gratulujemy!

 

czytaj dalej... na temat: Konkurs biblioteczny na najładniejszą zakładkę rozstrzygnięty.

Zawody nauczycieli

Utworzono dnia 25.11.2018

W ubiegły piątek, 23 listopada 2018r. w „Samochodówce” na nowej hali sportowej odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Nauczycieli w Unihokeju, gdzie wspólnie z nauczycielami z SP 9 wywalczyliśmy złoty medal nie tracąc ani jednej bramki. Wygraliśmy wszystkie mecze pokonując cztery szkoły z powiatu. Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele w składzie: Adriana Czurgiel, Gabriela Kaniecka, Marta Pacek- Jezierska, Izabela Sikora, Grzegorz Behrendt oraz Paweł Borawski. Cieszymy się  z tego tytułu, tym bardziej, że od trzech lat nie schodzimy z podium.

 

czytaj dalej... na temat: Zawody nauczycieli

SIATKARZ Z KLASĄ

Utworzono dnia 25.11.2018

16 listopada po raz pierwszy kibicowaliśmy drużynie Trefla Gdańsk w Ergo Arenie. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Siatkarz z klasą”, do którego zgłosiliśmy się w tym roku szkolnym. Projekt ma na celu zarazić uczniów sportową pasją i siatkarskim bakcylem. Zawodnicy gdańskiej drużyny siatkówki chcą przekazać nam wartości, którymi się kierują, m.in. działanie zgodnie z zasadami fair-play, ambicję, waleczność czy pomoc innym. Chcemy pokazać, jak można inaczej niż przed ekranem smartfona czy komputera spędzać wolny czas. W tym roku szkolnym weźmiemy udział w jeszcze 4 meczach „gdańskich lwów”. Oprócz możliwości czerpania radości z kibicowania, nawiązywania relacji podczas wspólnego spędzania czasu, mamy szansę wygrać „lwią lekcję”. Jest to spotkanie z zawodnikami, wspólny trening, zwiedzanie hali ERGO ARENA. Po każdym z pięciu meczów, 5 najliczniejszych grup kibiców w nagrodę wygrywa taką lekcję.

 

czytaj dalej... na temat: SIATKARZ Z KLASĄ

Dzień tolerancji

Utworzono dnia 19.11.2018

16 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji na szkolnych holach  zostały przyczepione kolorowe hasła, które przypominały, jak ważny jest szacunek  do drugiego człowieka. W klasach pojawiły się gazetki promujące tolerancję, a wychowawcy przeprowadzili z uczniami pogadanki i warsztaty.

Pamiętajmy, że bycie tolerancyjnym, życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.
 

czytaj dalej... na temat: Dzień tolerancji

Sukces uczniów naszej szkoły w w etapie rejonowym IX Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Historia regionalna – „GRUDZIEŃ 70”.

Utworzono dnia 18.11.2018

15 listopada 2018 r  uczniowie   III  klasy gimnazjum  brali   udział w etapie rejonowym IX Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Historia regionalna – „GRUDZIEŃ 70”. Konkurs został zapisany w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez 2018/2019 Kuratorium Oświaty w  Gdańsku. Przedmiotem  konkursu jest poznanie genezy, przebiegu i skutków Rewolty Grudniowej na Wybrzeżu Gdańskim w 1970 r. Uczniowie dostali się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się  14 grudnia 2018 r.  w sali posiedzeń Sejmiku Samorządowego Województwa Pomorskiego, w którym wyłonionych zostanie 5 laureatów i 10 finalistów. Uczniowie zostali przygotowani do konkursu przez   p.  Paulinę Romińską. Życzymy powodzenia w finale!

            W etapie rejonowym nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą  i zajęli I, II i IV miejsce.

I miejsce - Kamil Popowski (klasa III b gimnazjum)

III miejsce –Filip Neugebauer ( klasa III a gimnazjum)

IV miejsce – Tomasz Dmowski ( klasa III a gimnazjum)

 

czytaj dalej... na temat: Sukces uczniów naszej szkoły w w etapie rejonowym IX Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Historia regionalna – „GRUDZIEŃ 70”.

PODWÓJNE SREBRO NASZYCH REPREZENTACJI W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ (ROCZNIK 2003-2005)

Utworzono dnia 17.11.2018

W dniach 15 i 16 listopada w sali gimnastycznej nr 6 w Wejherowie odbyły się zawody w piłce nożnej halowej roczników 2003-2005. Pierwszego dnia swoje zmagania rozpoczęli chłopcy, którzy rozegrali bardzo dobre spotkania. Przegraliśmy tylko jeden mecz z SP8 plasując się tym samym na 2 miejscu. Kolejny dzień to zmagania dziewcząt i… kolejne srebro. Obydwóm reprezentacjom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych zawodach piłkarskich na wiosnę.

 

czytaj dalej... na temat: PODWÓJNE SREBRO NASZYCH REPREZENTACJI W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ (ROCZNIK 2003-2005)

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2006 I MŁODSZE

Utworzono dnia 17.11.2018

Dnia 31 października w Sali gimnastycznej SP nr 6 w Wejherowie odbyły się zawody w unihokeju dziewczyn. Nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce (brązowe medale). Gratulujemy!

Skład SP11: Brychcy, Czaja, Kas, Kleina, Pawlak, Piekarska, Pietrzak, Tarnowska, Usdrowska, Szyca.

 

czytaj dalej... na temat: UNIHOKEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2006 I MŁODSZE

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty