Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Mistrzowie Powiatu Wejherowskiego w Sztafetach Sprawnościowych

Utworzono dnia 29.05.2017

Dnia 29.05.2017 r. uczniowie naszej szkoły z rocznika 2008 zdobyli tytuł mistrza w sztafetach sprawnościowych Powiatu Wejherowskiego awansując jednocześnie do półfinału na szczeblu wojewódzkim. Reprezentantami są dzieci z klas III c oraz III d. Zawody odbędą się w najbliższy piątek w Lęborku. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

czytaj dalej... na temat: Mistrzowie Powiatu Wejherowskiego w Sztafetach Sprawnościowych

Wycieczka do Biskupina

Utworzono dnia 28.05.2017

Dnia 25 maja 2017 r. uczniowie klasy 4a oraz 4 b wraz z nauczycielkami: P. Romińską, p. M. Hennig. p. A. Lesner ze Szkoły Podstawowej Nr 11 w Wejherowie udali się do Biskupina oraz Gniezna. Na początku udaliśmy się do Biskupina. Gdy dotarliśmy do osady, mogliśmy uczestniczyć w warsztatach. Klasa 4 a brała udział w zajęciach „Życie pierwszych ludzi” podczas których mogli zapoznać się z życiem codziennym mieszkańców Biskupina. Klasa 4 b brała udział  w zajęciach ceramicznych, podczas których lepili naczynia z gliny. Następnie zwiedzaliśmy osadę, po drodze mieliśmy możliwość podziwiać bramę, która jest dokładnym duplikatem bramy odnalezionej podczas wykopalisk. Sam gród  jest także  rekonstrukcją, znajdują się tam rzędy drewnianych domów pokrytych dachem z trzciny. Pan przewodnik oprowadzając nas po domostwach, opowiadał o życiu codziennym mieszkańców osady.

 

czytaj dalej... na temat: Wycieczka do Biskupina

VII Wojewódzki Konkurs z języka angielskiego Mała Matura

Utworzono dnia 28.05.2017

13 maja uczeń pierwszej klasy  naszego gimnazjum Kacper Formela  brał udział w VII Wojewódzkim Konkursie z języka angielskiego Mała Matura.Ucznia wspierały nauczycielki języka angielskiego p.D.Jóskowska i p.A.Dziechciowska. Kacper konkurował z ponad setką uczestników.26 maja ukazały się wyniki .Nasz reprezentant zdobył 70,5 punktów na 100 możliwych. Jest to bardzo dobry wynik z dużym potencjałem na przyszłość.

 

 

czytaj dalej... na temat: VII Wojewódzki Konkurs z języka angielskiego Mała Matura

KONKURS ORTOGRAFICZNE ŁAMIGŁÓWKI

Utworzono dnia 23.05.2017

Pod koniec kwietnia br. uczniowie z trzech wejherowskich szkół ( ze SP nr 11, SP nr 8, SP nr 6) oraz z dwóch szkół z Rumi ( SP nr 9 oraz Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek) wzięli udział w Wojewódzkim Projekcie "Ortograficzne Łamigłówki". Projekt składał się z dwóch części: z części plastycznej oraz z części testowej. Uczniowie przez 60 minut łamali swoje głowy i rozwiązywali niełatwe ortograficzne zadania. Do rozwiązania mieli ortograficzne łamigłówki, zagadki, rebusy, kolorowe dyktanda, wykreślanki, zaszyfrowane wyrazy, kodowane zdania i wiele, wiele innych ciekawych zadań ortograficznych.
Spośród uczniów z klas I-III tytuł ARCYMISTRZA ORTOGRAFII zdobył Bruno Kunikowski ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi, tytuł MISTRZA ORTOGRAFII zdobyła Dominika Lewandowska ze Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Rumi, a tytuł WICEMISTRZA ORTOGRAFII zdobył Mateusz Wasilewski uczeń klasy 3d z naszej szkoły. Spośród uczniów klas IV-VI tytuł ARCYMISTRZA ORTOGRAFII zdobył Oliwier Poglettke uczeń naszej szkoły z klasy 6d, tytuł MISTRZA ORTOGRAFII zdobyła Barbara Warzocha uczennica Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek, a tytuł WICEMISTRZA ORTOGRAFII zdobyła Julia Blok z klasy 5b.

czytaj dalej... na temat: KONKURS ORTOGRAFICZNE ŁAMIGŁÓWKI

Corrida ortograficzna - klasy czwarte

Utworzono dnia 23.05.2017

               W dniach 25 i 26 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbyła się Corrida ortograficzna dla klas czwartych. Opiekunami przedsięwzięcia były panie: Beata Lademann i Marzena Hennig. 25 kwietnia miały miejsce eliminacje klasowe. Wszyscy uczniowie klas  czwartych, w pocie czoła, zmagali się z ortograficznymi potyczkami. W ten sposób zostali wyłonieni ci najlepsi, w liczbie 26 osób. Kolejnego dnia  uczniowie przystąpili do konkursu międzyklasowego. Tym razem zadania były nie lada wyzwaniem nawet dla tych, którzy są z ortografią za pan brat. Ostatecznie mistrzami ortografii zostali następujący uczniowie:

I miejsce – Klaudia Peplińska z  klasy 4e

II miejsce – Kinga Rosińska z klasy 4c, Anna Rywalska  z klasy 4b, Amelia Stadnicka z klasy 4a

III miejsce – Wiktoria Celińska-Spodar  z klasy 4a.

 

czytaj dalej... na temat: Corrida ortograficzna - klasy czwarte

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS GIMNAZJALNYCH

Utworzono dnia 23.05.2017

Uczniowie klasy 2a gimnazjum Szymon Potrykus, Jakub Szulc, Marek Dymkowski oraz Nikodem Sikora pod opieką p. Marty Pacek-Jezierskiej zorganizowali turniej piłki nożnej klas drugich gimnazjum. Turniej ten był częścią realizowanego przez uczniów projektu edukacyjnego „Euro 2016 w pigułce”. Chłopcy włożyli w to dużo pracy, gdyż poza samym rozegraniem meczów trwających 2x20 min każdy, musieli przygotować regulamin zawodów, dyplomy dla uczestników oraz sędziować każde spotkanie. Atmosfera na zawodach również była niesamowita, pełna życzliwości oraz zasad fair play.

 

czytaj dalej... na temat: TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS GIMNAZJALNYCH

Zebrania z rodzicami - Szkoła Podstawowa nr 11

Utworzono dnia 23.05.2017

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zebrań z rodzicami uczniów klas I - VI Szkoły Podstawowej nr 11 w Wejherowie ! 

czytaj dalej... na temat: Zebrania z rodzicami - Szkoła Podstawowa nr 11

„Biegaliśmy razem z Wejherowem”

Utworzono dnia 22.05.2017

W minioną sobotę wraz z mieszkańcami naszego miasta wzięliśmy liczny udział w sportowej imprezie promującej sport w Wejherowie. Zebraliśmy się w Parku Majkowskiego na wspólnej rozgrzewce a następnie pobiegliśmy w swoich kategoriach wiekowych w odpowiednich dystansach. Panowała dosłownie „bardzo gorąca atmosfera”. Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki w kolorze pomarańczowym oraz medale na mecie.

 

czytaj dalej... na temat: „Biegaliśmy razem z Wejherowem”

„Lekkoatletyka dla każdego”

Utworzono dnia 22.05.2017

Dnia 19 maja 2017 r. wzięliśmy udział w regionalnych zawodach lekkoatletycznych Nestle Cup Gdańsk 2017. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 10 zawodników, którzy walczyli w czwórboju o najlepsze wyniki. Wkrótce poznamy punktację w rozgrywanych konkurencjach. 

 

czytaj dalej... na temat: „Lekkoatletyka dla każdego”

WIELKI MARATON CZYTELNICZY 2016/2017

Utworzono dnia 19.05.2017

ETAP SZKOLNY – PODSUMOWANIE

Za nami już wszystkie testy Wielkiego Maratonu. Spotkaliśmy się 8 razy i sprawdziliśmy Waszą wiedzę na temat przeczytanych lektur. Czas na podsumowanie etapu szkolnego. Te wyniki już znamy. Zostały też wysłane do Gdańska, czekamy na wieści o rankingu wojewódzkim.

W szkole w czołówce znaleźli się:

KLASY 2-3 SP

I miejsce Laura Ludwicka – klasa 3b

II miejsce Kinga Jarosz – klasa 3b

III miejsce Alex Kozłowski – klasa 3e

KLASY 4-6 SP

I miejsce Emilia Sulkowska  – klasa 6c

II miejsce Karolina Stankiewicz  – klasa 6c

III miejsce Piotr Hewelt  – klasa 5b

KLASY 1-2 GIMNAZJUM

I miejsce Konrad Zimnowodzki  – klasa 1a

II miejsce Oliwia Lejman  – klasa 2b

III miejsce Wiktoria Czajka – klasa 2b

 

czytaj dalej... na temat: WIELKI MARATON CZYTELNICZY 2016/2017

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty