Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej Nr 11 w Wejherowie w konkursach w ramach projektu „Oblicza Niepodległej”.

Utworzono dnia 24.10.2018

Barwny korowód młodzieży przebranej w stroje z lat 30-tych XX wieku, przeszedł z Placu Wejhera na wejherowskie korty, na których podsumowano konkursy w ramach projektu „Oblicza Niepodległej”. Przedsięwzięcie powstało we współpracy Wejherowskiego Centrum Kultury i trzech wejherowskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 9 oraz I Liceum Ogólnokształcącego, które włączyły się w obchody 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. 

W konkursie „Włodarze i elita Wejherowa – zasłużeni przy odbudowie państwowości polskiej po odzyskaniu niepodległości”  Uczennica naszej szkoły  Dominika Leszniewska z klasy 5 g otrzymała drugą nagrodę, wyróżnienia otrzymały Małgorzata Olma z klasy 6 e. 

W konkursie „Oblicza niepodległej” zwyciężyła Antonina Tarnowska z klasy 6 a, drugie miejsce zajęły Anna Rywalska i Laura Powalska z klasy 6 b, a trzecie – Olaf Gosz z klasy 6 a. Wyróżniono także Marka Kobielę z klasy 6 c, Alicję Pietrzak z klasy 6a  i Bartosza Kowalewskiego z klasy 7 c.

 

czytaj dalej... na temat: Sukces uczniów Szkoły Podstawowej Nr 11 w Wejherowie w konkursach w ramach projektu „Oblicza Niepodległej”.

Konkurs " Zgadnij Kto to ?"

Utworzono dnia 23.10.2018
W dniach 15-17 października 2018 r. uczniowie klas IV-VIII i III gimnazjum mieli okazję wziąć udział w nietypowym konkursie zorganizowanym przez  Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zadanie,  które polegało na rozpoznaniu nauczycieli na zdjęciach z dzieciństwa okazało się niełatwe, jednak wystawa wzbudziła spore zainteresowanie. Konkurs wygrały Amelia Socha i Alicja Stencel z klasy VIII a. Uczennice, które wykazały się najlepszą znajomością nauczycielskich wizerunków  tego dnia były zwolnione  z odpytywania oraz otrzymały atrakcyjne upominki. Dzień Nauczyciela był również okazją do wielu miłych życzeń, które pojawiły się również na drzwiach wejściowych  do klas. 
 
Nauczycielom, którzy udostępnili swoje zdjęcia oraz wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie konkursu dziękujemy. Opiekunowie SU
 
czytaj dalej... na temat: Konkurs " Zgadnij Kto to ?"

BRĄZOWY MEDAL W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Utworzono dnia 22.10.2018

Dnia 17 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 odbyły się zawody w unihokeju chłopców rocznika 2005 i starszych. Wzięło w nich udział pięć wejherowskich szkół systemem gry każdy z każdym. Nasza drużyna po bardzo zaciętych meczach zajęła zasłużone 3 miejsce i brązowy medal. Serdecznie gratulujemy!!! :)

Skład Reprezentacji SP 11: Sebastian Godziński, Jakub Potrykus, Marcel Prasek, Oskar Miotk, Dominik Brzeziński, Dominik Bluma, Aleksander Kenner, Dawid Zalewski.

 

czytaj dalej... na temat: BRĄZOWY MEDAL W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

KOLEJNE MEDALE SP11 !!!

Utworzono dnia 22.10.2018

Dnia18 października w Szkole Podstawowej nr 5 w Wejherowie zostały rozegrane zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców z rocznika 2005 i starszych. Naszym dziewczynom udało się zdobyć srebrny medal, za to chłopcy zajęli piękne trzecie miejsce (brązowy medal). Obydwóm drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych :)

Skład Reprezentacji SP11 chłopców: Igor Matyk, Szymon Zaleśny, Kamil Popowski.

Skład Reprezentacji SP11 dziewcząt: Sara Kas, Julia Matyk.

 

czytaj dalej... na temat: KOLEJNE MEDALE SP11 !!!

Przygotowania do Akcji Pola Nadziei

Utworzono dnia 21.10.2018

16 października Wolontariusze z klas 3 gimnazjum i 8 SP sadzili przed naszą szkołą cebulki żonkili.

Dlaczego sadzimy żonkile?

Wiosną, kiedy żonkile kwitną, odbywa się szeroko zakrojona akcja, której celem jest pozyskiwanie funduszy na potrzeby lokalnych hospicjów, oraz propagowanie idei opieki hospicyjnej w społeczeństwie.

Żonkil jest bardzo delikatnym kwiatem, tak delikatnym jak życie, które chroni się w hospicjum. Dlatego ofiarodawcy otrzymują za swoje dobre serce - kwiat żonkila.

 

czytaj dalej... na temat: Przygotowania do Akcji Pola Nadziei

Wycieczka do Bydgoszczy

Utworzono dnia 21.10.2018

17 października uczniowie klas 5d, 5e oraz 5h uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Bydgoszczy. W stolicy województwa kujawsko pomorskiego zwiedzaliśmy byłą niemiecką fabrykę nitrogliceryny, przekształconą po wojnie w muzeum. Poznaliśmy historię higieny na przestrzeni wieków, wykonaliśmy własne mydełko na warsztatach w Muzeum Mydła  Czystości i  Brudu. Na własne oczy mogliśmy  obserwować pracę pralki Frani, spróbować zrobić pranie na tarze, czy skorzystać z prymitywnych toalet. Spacer po mieście usytuowanym nad rzeką stanowił piękne zakończe wyjazdu.


 

czytaj dalej... na temat: Wycieczka do Bydgoszczy

Logopeda i terapeuta

Utworzono dnia 17.10.2018

Informujemy, iż na stronie szkoły, w zakładce logopeda i terapeuta, znajduje się plan zajęć logopedycznych oraz zajęć z terapii pedagogicznej. 

Uczniom przypisano inicjały imienia i nazwiska oraz klasę. W razie potrzeby, zachęcamy do zaglądania na stronę internetową.

 

czytaj dalej... na temat: Logopeda i terapeuta

„Szkoła- kuźnią talentów”

Utworzono dnia 17.10.2018

Uczniowie naszej szkoły z klas od drugiej do piątej przystąpili do konkursu, który miał na celu odkrycie i zaprezentowanie swoich talentów, zainteresowań oraz zdolności. Wszystkie nagrodzone prace zostały zaprezentowane na wystawie. Komisja konkursowa nagrodziła:

1 miejsce – Antonina Hinc

1 miejsce – Daniel Kryger

2 miejsce – Urszula Głazik

2 miejsce – Paulina Loewenau

3 miejsce – Kacper Borawski

3 miejsce – Jan Sikorra

 

Wyróżnienia:

 

Jakub Jeżewski

Julia Jeżewska

Wiktoria Rozwadowska

Barbara Brylowska

Klaudia Czaja

Katarzyna Cierocka

Rafał Orłowski

Mateusz Tarnowski

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie.

G R A T U L U J E M Y    N A G R O D Z O N Y M

 

czytaj dalej... na temat: „Szkoła- kuźnią talentów”

Zebranie z rodzicami

Utworzono dnia 11.10.2018

17 października 2018 r. zamiast planowanych konsultacji odbędą się zebrania z rodzicami.          

Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram zebrań.

 

czytaj dalej... na temat: Zebranie z rodzicami

MATURA 2019

Utworzono dnia 15.10.2018

W związku z likwidacją II LO informujemy, że deklaracje maturalne na rok 2018/2019 można składać tylko i wyłącznie do Dyrektora OKE w Gdańsku ( www.oke.gda.pl). Termin składania deklaracji : 31 grudnia 2018r.  Miejsce zdawania egzaminu wyznaczy Państwu Dyrektor OKE w Gdańsku. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z sekretariatem: 58 738 63 33.

 

W załączniku poniżej znajduje się deklaracja dla osób, które chcą przystąpić do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2018/2019.

 

czytaj dalej... na temat: MATURA 2019

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty