Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Dzień Tabliczki Mnożenia

Utworzono dnia 05.10.2017

Dzień Tabliczki Mnożenia zmobilizował uczniów do przypomnienia jej sobie w atmosferze rywalizacji i zabawy. Zabawne stroje i gadżety wywołały uśmiechy na wielu twarzach. Wszyscy uczniowie chcieli zdobyć tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia- wielu się udało. Bezbłędni i bardzo szybcy wywalczyli tytuły Mistrza Tabliczki Mnożenia w swojej klasie. Wyłoniliśmy również Arcymistrzów Tabliczki Mnożenia jest ich czterech! Sprawdziliśmy także znajomość tabliczki mnożenia wśród dyrekcji, nauczycieli języka polskiego, historii i u kilku pracowników szkoły, wszyscy uzyskali tytuły Ekspertów – gratulujemy!

czytaj dalej... na temat: Dzień Tabliczki Mnożenia

Złote chłopaki z „Jedenastki”

Utworzono dnia 01.10.2017

Dnia 28 września 2017 r. odbyły się Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas IV-VI. Dziewczyny zajęły IV miejsce, natomiast chłopcy po kilku latach wywalczyli I miejsce i będą rywalizować na szczeblu Powiatu.

 

czytaj dalej... na temat: Złote chłopaki z „Jedenastki”

KONKURS LITERACKI

Utworzono dnia 30.09.2017

Do udziału zapraszamy uczniów klas 4-6 sp (pierwsza kategoria wiekowa) oraz klas 7 sp i 2, 3 gimnazjum (druga kategoria wiekowa).

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych ogłaszamy konkurs na najciekawsze opowiadanie rozpoczynające się od słów: „Kilka dni temu wszedłem do biblioteki i zobaczyłem, że zniknęły wszystkie książki. Natychmiast…” Prace należy przynosić do biblioteki szkolnej do 20 października. Czekamy na Wasze pomysły!

 
czytaj dalej... na temat: KONKURS LITERACKI

UWAGA, KONKURS!

Utworzono dnia 30.09.2017

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najładniejszą zakładkę do książki. Technika wykonania jest dowolna, prace można przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 20 października 2017.

Czekamy na Wasze pomysły!!!

 
czytaj dalej... na temat: UWAGA, KONKURS!

„Nie ma śmieci – są surowce”

Utworzono dnia 28.09.2017

Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna akcja „Sprzątania świata”. Jak co roku, postanowiliśmy dołączyć do usuwania tego, co zamiast do kosza trafiło nad rzekę, w zarośla i na nasze osiedle. Odpady, którym można nadać drugie życie segregowaliśmy, pozostałe trafiły do kontenera. Niestety pogoda nas nie rozpieszczała, dlatego tylko najodważniejsi zmierzyli się z tym ciągle ważnym zadaniem. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy i zachęcamy pozostałych do włączenia się do akcji w przyszłym roku.  

 

czytaj dalej... na temat: „Nie ma śmieci – są surowce”

SREBRO W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT!!!

Utworzono dnia 27.09.2017

Dnia 27 września w Zespole Szkół Nr 1 w Wejherowie odbyły się pierwsze w tym roku zawody sportowe szkół gimnazjalnych w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt. Nasza reprezentacja w składzie Zosia Brzezińska oraz Natalia Wasilka z klasy 3b po ciężkim finale zajęły drugie miejsce! Bardzo dziękujemy za walkę i życzymy dalszych sukcesów sportowych (oby już za tydzień w Sztafetowych Biegach Przełajowych).

 

czytaj dalej... na temat: SREBRO W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT!!!

EUROPEJSKI DZIEŃ JEZYKÓW OBCYCH

Utworzono dnia 26.09.2017

ZSO2 w Wejherowie w EDJO zainicjował kolorowy pochód ulicami miasta. Uczestnicy pozdrawiali mieszkańców słowami  Kto języki obce zna ten Europę w garści ma! zachęcając w ten sposób wejherowian do nauki. Uczniowie wraz z opiekunami i Panią Dyrektor szkoły gościli na słodkim poczęstunku w Ratuszu. Pozostali w murach szkoły także świętowali, każda klasa miała przydzielony kraj a uczniowie, którzy ubrali się w kolory i elementy charakterystyczne dla danego kraju otrzymywali pozytywne uwagi.

 

czytaj dalej... na temat: EUROPEJSKI DZIEŃ JEZYKÓW OBCYCH

DYŻURY SKARBNIKA RADY RODZICÓW

Utworzono dnia 26.09.2017

DYŻURY SKARBNIKA RADY RODZICÓW W DNIACH:

16 PAŹDZIERNIKA

12 GRUDNIA

13 GRUDNIA

        W GODZINACH :  OD 16:15 -  DO 19:00

czytaj dalej... na temat: DYŻURY SKARBNIKA RADY RODZICÓW

Promocja tomiku poetyckiego ,,Myśli i kąty''

Utworzono dnia 25.09.2017
25 września 2017 roku w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej odbyła się  promocja tomiku poetyckiego ,,Myśli i kąty". Uczennica naszej szkoły, Lili Wysocka z klasy VII f, artystka- malarka,  wykonała  ilustracje  do tego przedsięwzięcia. Dwie młode, utalentowane dziewczyny, Katarzyna Lejkowska oraz Anna Witzling  wspólnie z Lili zrealizowały marzenia i wydały swoje utwory poetyckie. W czasie spotkania autorskiego poznaliśmy młode artystki, zapoznaliśmy się z ich  twórczością, pasjami oraz planami na przyszłość.  
czytaj dalej... na temat: Promocja tomiku poetyckiego ,,Myśli i kąty''

Osiągniecia sportowe ucznia klasy 7 a

Utworzono dnia 25.09.2017

Uczeń klasy VII a Konrad Grzenia Drugim Wicemistrzem Polski w klasie F5-3 w kategorii Młodzik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

czytaj dalej... na temat: Osiągniecia sportowe ucznia klasy 7 a

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty