8 powodów, dla których warto zdecydować się na najem długoterminowy

Najem długoterminowy to opcja, z której coraz częściej korzystają właściciele firm i nie tylko. Sprawdźmy, dlaczego tam naprawdę warto skorzystać z tej opcji i czy jest ona rzeczywiście korzystna dla Ciebie i Twojej firmy.

 • Nowoczesna flota różnorodnych pojazdów

Podstawą oferty każdej wypożyczalni aut są oczywiście samochody. Nasza firma, pragnąc wychodzić naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów, zapewnia przede wszystkim bardzo szeroką flotę samochodów, w której znaleźć można pojazdy osobowe, dostawcze, a nawet busy. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełni oczekiwania każdego klienta i zaoferować profesjonalny najem długoterminowy.

Nasza wypożyczalnia aut umożliwia wynajem pojazdów marki Ford, Fiat, Nissan, Skoda, Opel, Citroen, KIA, Hyundai, Toyota, Audi, BMW czy Peugeot – z każdego segmentu i o zróżnicowanych parametrach, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. U nas wynajmiesz zarówno model ekonomiczny, doskonały do poruszania się po mieście, jak również ekskluzywny (w tym SUV) – idealny do przewozu VIP-ów. Oczywiście fundamentalną kwestią jest doskonały stan pojazdów – nasza wypożyczalnia aut w Modlinie dba o ich regularne przeglądy oraz czyszczenie każdego pojazdu. Wynajmujesz więc samochód gotowy do jazdy, który zapewni Ci maksimum komfortu i bezpieczeństwa – również na tych najdłuższych trasach.

 • Najem długoterminowy i nie tylko

Naszą specjalnością jest wynajem aut:

 • krótkoterminowy,
 • średnioterminowy,
 • długoterminowy.

Ten pierwszy (do miesiąca) skierowany jest do osób, które na lotnisku pojawiają się w celach turystycznych albo służbowych – możesz skorzystać z jednego z naszych samochodów nawet przez jeden albo kilka dni, w zależności od tego, jaki czas przeznaczasz na pobyt w Warszawie. Wynajem samochodów na średni (od 1 miesiąca do 2 lat) lub długi termin (powyżej 2 lat) skierowany jest do osób, które chcą przebywać w Warszawie dłużej – np. w celu rozwinięcia biznesu.

 • Brak limitów

Czasy, kiedy na najem długoterminowy i innych polskich miastach nakładano limity przejechanych kilometrów odeszły bezpowrotnie, z czego mogą cieszyć się wszyscy klienci. Również nasza wypożyczalnia aut oferuje brak jakichkolwiek limitów w przypadku wynajmu samochodu do jednego miesiąca – możesz podróżować tyle ile zechcesz, nawet jeżeli zamierzasz cały czas być w trasie. To samo tyczy się miejsc, do których może podróżować wynajmujący – granicą nie jest Warszawa, ani nawet Polska – w przypadku chęci wyjazdu za granicę, wystarczy nas o tym powiadomić jeszcze przed odbiorem pojazdu.

 • Prosta rezerwacja

Aby zarezerwować wybrany pojazd, wystarczy wejść na stronę internetową naszej wypożyczalni aut i określić termin wynajmu, a także podać wszelkie niezbędne dane. Możliwe jest również podanie miejsca odbioru i zwrotu pojazdu – wszystko po to, aby klient miał maksimum wygody w trakcie współpracy z naszą firmą.

 • Minimum formalności

Nie tylko rezerwacja jest prosta, ale sam wynajem aut również – wystarczy pojawić się we wskazanym miejscu i podpisać umowę na podstawie ważnego prawa jazdy, a także dokumentu potwierdzającego tożsamość wynajmującego (dowód osobisty lub paszport).

 • Pełne zabezpieczenie klienta

Nasza wypożyczalnia zadbała o to, aby każdy pojazd posiadał pełne ubezpieczenie – AC/OC/NNW/ASSISTANCE, dzięki czemu możesz czuć się w pełni bezpiecznie podczas jazdy. Na wypadek obaw przed kolizją drogową, możesz również wykupić specjalne ubezpieczenie, dzięki któremu będziesz całkowicie odciążony od wszelkich kosztów związanych z naprawą pojazdu.

 • Akcesoria dostępne dla kierowców

Nawigacja GPS oraz fotelik dla dziecka są do Twojej dyspozycji za każdym razem, gdy decydujesz się na wynajem samochodów – wystarczy poinformować o takiej potrzebie naszą wypożyczalnię.

 • Bezpłatne podstawienie auta

Możesz wybrać dowolne miejsce, w które podstawimy dla Ciebie samochód – to również bardzo duże udogodnienie dla wszystkich tych osób, które decydują się na najem długoterminowy.